Od szczekającego psa po wielki konflikt sąsiadów

Czytaj dalej
Fot. 123rf/zdjęcie ilustracyjne
Marta Danielewicz

Od szczekającego psa po wielki konflikt sąsiadów

Marta Danielewicz

Oskarżyciel pytał świadka, czy słyszała szczekanie psa o konkretnych godzinach w dane dni półtora roku temu. Sprawa psa Yogiego w sądzie wciąż trwa.

Przed poznańskim sądem odbyła się druga rozprawa w sprawie szczekającego psa Yogiego z Mielna (gmina Czerwonak). Jego właściciel - Stanisław Smektała oskarżony jest o zakłócanie porządku publicznego przez swoich sąsiadów, którzy są też oskarżycielami posiłkowymi.

Czytaj też: Kością niezgody stały się... psy. Szczekały za głośno i za dużo

Czy sąsiedzi-oskarżyciele swoimi donosami nękają mieszkańców? I czy to jedyna taka sprawa, w którą kością niezgody jest psie szczekanie? - o tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Danielewicz

Zajmuję się głównie tematyką z zakresu ochrony środowiska, śledzę także rozwój lokalnego biznesu. Tropię afery toksyczne, bacznie obserwuję zmiany w świadomości i prawie dotyczące ochrony środowiska. Staram się rzetelnie i na bieżąco informować przed jakimi wyzwaniami stoimy w obliczu zmian klimatycznych, stepowienia Wielkopolski i suszy. Z kolei w biznesie podziwiam nowe rozwiązania technologiczne, kibicuję małym i dużym firmom, stosującym się do zasad CSR, piszę o prawach pracownika, a także o tych, którzy o nie walczą.
Prywatnie mam szczęście być właścicielką psa, który został interwencyjnie odebrany z pseudohodowli, lubię dobrą kuchnię, niskobudżetowe podróże po świecie, a także filmy animowane.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.