Anna Borowiak

Zuzanna Słaboszewska: Z Grodziska Wielkopolskiego do finału Miss Polski!

Zuzanna Słaboszewska: Z Grodziska Wielkopolskiego do finału Miss Polski! Fot. www.instagram.com/zuza_slaboszewska
Anna Borowiak

Konkurs Miss Polski to co roku wielkie wydarzenie. O wygraną zawalczy tym razem 24 pięknych dziewcząt. Wśród nich jest również Zuzanna Słaboszewska z Grodziska Wielkopolskiego.

Zuzanna Słaboszewska z Grodziska Wielkopolskiego walczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Miss Polski 2017 zostanie wybrana już 3 grudnia na gali finałowej w Krynicy Zdroju.

Zuzanna Słaboszewska jest studentką drugiego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na kierunku zarządzanie inżynierią produkcji. Decyzja o spróbowaniu swoich sił w walce o koronę była bardzo spontaniczna.

- Sama raczej nigdy bym się nie zdecydowała, aby wystartować w tym konkursie. Jako studentka często pracuję dorywczo jako hostessa i jedna z moich koleżanek zachęciła mnie, by wziąć udział w konkursie regionalnym

- wspomina.

W pierwszym etapie zdobyła tytuł III Wicemiss i Miss Internautów. To otworzyło przed nią kolejne możliwości.

Życiowa przygoda

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone panie biorą udział w ćwierćfinale, a potem w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Zuzanna Słaboszewska: Z Grodziska Wielkopolskiego do finału Miss Polski!
www.instagram.com/zuza_slaboszewska/

- Ten konkurs traktuję jako przygodę, którą zdecydowanie będę wspaniale wspominać w przyszłości - powiedziała nam Zuzanna.

Nasza bohaterka jest jedyną reprezentantką województwa wielkopolskiego w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie. To dla niej wielka życiowa szansa, którą stara się wykorzystać.

- Konkurs współpracuje z agencją modelek, która wyłapuje nowe twarze. To nie oznacza, że każda z nas spełnia ich preferencje. Show-biznes rządzi się swoimi prawami. Po finale okaże się czy była to dla mnie jakaś szansa, czy też nie.

W świecie konkursu odnajduje się coraz lepiej. Przygotowania do finału łączy z pracą i nauką. Kamera, aparat i wybieg nie są dla niej już niczym przerażającym.

- Cały czas podtrzymuję, że świetnie się bawię, mimo delikatnego stresu, który z pewnością będzie mi towarzyszyć podczas finału - mówi.

Mimo popularności, w świetle reflektorów, przy wielkim zainteresowaniu jej osobą, kolejnych sesjach zdjęciowych i wywiadach, Zuzanna wciąż stara się zostać sobą.

Konkurs od kuchni

W społeczeństwie panuje ogólne przekonanie, że takie konkursy są targowiskiem próżności, a rywalizacja między uczestniczkami jest tak zacięta, że aż niezdrowa. Nasza bohaterka przekonuje, że wcale tak nie jest.

Zuzanna Słaboszewska: Z Grodziska Wielkopolskiego do finału Miss Polski!
Materiały prasowe Na gali finałowej Zuzanna Słaboszewska wystąpi z numerem 15

- Absolutnie nic mnie nie zawiodło. Poznałam przesympatycznych ludzi i nabrałam więcej odwagi przy wystąpieniach publicznych. Widzę same pozytywy - mówi nam Zuzanna.

Jak podkreśla, przy wyborze jury kieruje się nie tylko wyglądem, ale również osobowością i charakterem uczestniczek. Na ocenę końcową składa się wiele czynników takich jak nastawienie do życia, umiejętność radzenia sobie w nowej sytuacji, otwartość czy komunikatywność.

Wielki finał już wkrótce

Przygotowania idą pełną parą. Finał będzie najważniejszym dniem dla każdej z kandydatek. Nie wystarczy tylko olśnić wszystkich urodą, ale i intelektem. Dziewczyny czeka jeszcze mnóstwo pracy przy choreografii, przymiarkach strojów... Wszystkie czekają z niecierpliwością, by dowiedzieć się, która z nich zostanie najpiękniejszą Polką.

- Grudzień jest dla każdej z nas jedną wielką niewiadomą. Wiem, że dam z siebie wszystko, aby jak najlepiej wypaść. Oczywiście każda z nas marzy o tytule najpiękniejszej, jednak nie chcę się na tym skupiać. Chcę się dobrze bawić i mieć masę cudownych wspomnień związanych z tym konkursem - podkreśla grodziszczanka.

Szczęśliwa 15

Zuzanna interesuje się fotografią i fotomodelingiem. Lubi aktywnie spędzać czas. W wolnych chwilach jeździ rowerem. O kondycję dba również regularnie ćwicząc na siłowni. Jej największą pasją są podróże. W tym roku odwiedziła Barcelonę, pracowała również w Anglii. Po skończeniu liceum zamieszkała w Hiszpanii, gdzie zdobyła cenne życiowe doświadczenia.

Walka o tytuł najpiękniejszej Polki odbędzie się 3 grudnia w Krynicy-Zdrój. Zuzanna wystąpi z numerem 15. Czy okaże się dla niej szczęśliwy?

- Choć teraz panuje zamieszanie, to właściwie dużo się dla mnie nie zmieniło! Jestem osobą, która twardo stąpa po ziemi. Skupiam się na rzeczach dla mnie ważnych, jak szkoła, rodzina i przyjaciele

- dodaje.

Zuzanna Słaboszewska: Z Grodziska Wielkopolskiego do finału Miss Polski!
www.instagram.com/zuza_slaboszewska/ Przygotowania do wielkiego finału trwają
Anna Borowiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.