„ZULIT” PPHU Roman Jopek

Czytaj dalej
X

„ZULIT” PPHU Roman Jopek

X

„ZULIT” PPHU Roman Jopek
Witrogoszcz-Osada 17A
89 – 310 Łobżenica
Tel. 509 196 447
NIP 767 000 91 36
REGON 570 126 975
Mail; biuro@zulit.pl
Strona: www.zulit.pl

· drewno sezonowane: jesion, dąb, sosna

· meble ogrodowe

· więźba dachowa,

· tarcica mokra

· zrębkowanie gałęzi i karpin

· wycinka i prześwietlanie drzew w tym systemem alpinistycznym

· likwidacja sadów

Firma „ZULIT” PPHU Roman Jopek powstała 8 stycznia 1990 roku. Początkowo specjalizowała się ona w usługach leśnych. W katalogu usług znajdowało się kompleksowe działania od nasadzeń przez usługi związane z zagospodarowaniem i hodowlą lasu do pozyskania surowca.

Od roku 1995 działa tartak i stolarnia. Natomiast w roku 1997 działalność poszerzona została o usługi polegające na wycince i pielęgnacji przydrożnych drzew systemem alpinistycznym. W 2003 roku do wachlarza usług weszła uprawa i sprzedaż wierzby energetycznej oraz sprzedaż zrębki opałowej. Od 2008 roku jest ona producentem palet i skrzyniopalet. Firma od 2013 roku dysponuje własną żwirownią.

Dziś jest to wielobranżowy zakład pracy oferujący m.in.: usługi tartaczne, tarcice mokrą, tarcice stolarską, więźby dachowe, zrębki opałowe, trociny, drewno opałowe, żwir, wycinkę i prześwietlenia drzew w tym systemem alpinistycznym, likwidację sadów, budowę pomostów, wyroby stolarskie na zamówienie.

Firma od początku swojego istnienia zatrudnia osoby niepełnosprawne bez względu na stopień nie-pełnosprawności. „ZULIT” PPHU Roman Jopek nie stwarza barier utrudniających lub uniemożliwiających zatrudnienie, a indywidualne podejście i udzielone wsparcie osobom niepełnosprawnych zwiększa ich wiarę we własne możliwości i sprzyja dalszemu rozwojowi zawodowemu. Pomaga na nowo odnaleźć się na rynku pracy, a nawet w rozwoju własnej działalności.

„ZULIT” PPHU Roman Jopek
X

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.