Iwona Marciniak

Zima w Kołobrzegu. Służby miejskie deklarują gotowość do podejmowania wyzwań

Jeśli zimą zobaczymy kogokolwiek, kto w naszym mniemaniu, przebywając na mrozie może być zagrożony nawet śmiercią (zwłaszcza jeśli czuć od niego alkohol), Fot. Michał Świderski Jeśli zimą zobaczymy kogokolwiek, kto w naszym mniemaniu, przebywając na mrozie może być zagrożony nawet śmiercią (zwłaszcza jeśli czuć od niego alkohol), zadzwońmy na policję
Iwona Marciniak

Bezdomnych jest mniej, ale akcja Śniegowiec nadal niesie pomoc.

Miejska Energetyka Cieplna gotowa jest sprostać nawet silnym mrozom, drogowcy zapewniają, że są gotowi, a służby odpowiedzialne za los osób bezdomnych i pomieszkujących na działkach informują, że monitorują losy swoich „podopiecznych” i to już od października.

Przed nadejściem kalendarzowej zimy szyki zwierają wszystkie służby miejskie i powiatowe. Swoją odprawę zorganizowali zarówno prezydent Janusz Gromek jak i starosta Tomasz Tamborski.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.