Wybory Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach. Poznaliśmy najpiękniejsze nastolatki w Polsce!

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Basaj
Mariusz Basaj

Wybory Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach. Poznaliśmy najpiękniejsze nastolatki w Polsce!

Mariusz Basaj

Patrycja Pabis, szesnastolatka z Masłowa Pierwszego w województwie świętokrzyskim została Miss Polski Nastolatek 2016. Patrycja pokonała 23 inne kandydatki, które prezentowały się w sobotę podczas finałowej gali w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim. Najpiękniejsza nastolatka odebrała koronę z rąk zeszłorocznej zwyciężczyni - Mai Sieroń.

Sobotnia gala finałowa rozpoczęła się punktualnie o godzinie 21:00, a poprowadził ją znany prezenter radia RMF FM - Kamil Baleja. Swoje prezentacje kandydatki zaczęły od mocnego wejścia -dynamicznego pokazu w strojach sportowych od Cardio Bunny, najpierw w układzie, a następnie solo.

Tradycyjnie największe emocje wywołały wyjścia w strojach kąpielowych. Inaczej niż w przypadku starszych koleżanek, nastolatki założyły stroje dwuczęściowe Self Collection.

Po raz ostatni 24 finalistki zaprezentowały się w strojach koktajlowych od Jo.Mu, a następnie jury musiało zadecydować o wyłonieniu ścisłej dziesiątki kandydatek do korony miss.

Oceniało jury

Wybór najpiękniejszych nastolatek przypadł jury, w skład którego weszli m.in. wiceburmistrz Kozienic Małgorzata Bebelska, starosta kozienicki Andrzej Jung, prezes agencji modelek Lech Daniłowicz, właścicielka agencji modelek Agnieszka Pilarczyk, prezes konkursu miss Gerhard Parzutka von Lipiński czy Miss Polski Nastolatek 2016 Maja Sieroń.

Pomiędzy prezentacjami na scenie pojawili się znani artyści, którzy jeszcze bardziej rozgrzali atmosferę: Kasia Moś i Mateusz Ziółko.

Jedna z dziesięciu

Na koniec dziewczęta zaprezentowały się w dwóch kreacjach: strojach casual zaprojektowanych przez Majkę Sajdę oraz sukniach wieczorowych marki DEVU.

Jurorzy nie tylko przyznali tytuł najpiękniejszej, ale również cztery tytuły wicemiss oraz tytuł specjalny Miss Jovi. Ten ostatni przypadł Gabrieli Wyszyńskiej (15 l.) z Zielonej Góry.

IV wicemiss została Sandra Dorsz, 15-latka z miejscowości Wysoka. Tytuł III wicemiss zdobyła Marta Lisowska, 16-latka z Opola. Na drugą wicemiss wybrano Gabrielę Wyszyńską. Był to zatem jej drugi tytuł tego wieczora. Z kolei I wicemiss okrzyknięto Aleksandrę Wilińską, 18-latkę z Tuszyna.

Po koronę najpiękniejszej, a także szereg nagród jak propozycja kontraktu dla agencji modelek czy wyjazd do Hiszpanii sięgnęła Patrycja Pabis, 16-latka z Masłowa Pierwszego i Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej. Koronę najpiękniejszej przekazała jej zeszłoroczna triumfatorka konkursu - Maja Sieroń.

- Jutro z pewnością wezmę długi, zimny prysznic - mówiła o swoich planach na świętowanie zwycięstwa Patrycja Pabis.

Mariusz Basaj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.