Izabela Podlaska-Konkel

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)                Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie Ci sprzyjać. Przed tobą rok sukcesów. Sfinansujesz wreszcie swoje plany, zdobędziesz to, czego pragniesz. Dzięki wsparciu Jowisza i energii Urana okaże się możliwe to, co dotychczas było w sferze marzeń.

Poczujesz, że jesteś naprawdę szczęśliwy u boku drugiej osoby. Rok sprzyja zaręczynom, ślubom, czy zamieszkaniu razem. Partner doceni twoje zaangażowanie i znów bardzo się do siebie zbliżycie. Samotni nie będą długo szukać partnera. Wykorzystaj swoje miłosne szanse i zatrzymaj osobę, na którą od dawna czekasz.

Od marca przygotuj się na nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie Twoje podejście do życia i poszerzą Twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robić to, co lubisz. Jeśli szukasz lepszej pracy, Uran i Jowisz pomogą ci znaleźć korzystną ofertę. Nie zaniżaj tylko swoich wymagań finansowych, bo rok sprzyja zdobywaniu sporych pieniędzy. Interesuj się wszystkim, co nowe i jeszcze ci nieznane. Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie Ci sprzyjać.

Nie zabraknie Ci pieniędzy na sfinansowanie podróży, czy inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt. Możesz sobie w tym roku pozwolić na większe wydatki niż zwykle. Spróbuj jednak trochę zaoszczędzić lub zainwestować. Kupno działki, domu lub mieszkania pod koniec roku będzie trafnym posunięciem. Na jesieni zakończysz pewną trudną sprawę, która pochłaniała zbyt dużo twojego czasu i pieniędzy.

Tarot

Warto podróżować, uczyć się i czytać specjalistyczne pisma i poradniki. Dzięki nim możesz stać się ekspertem i więcej zarabiać. Rok sprzyja osobom odważnym i przedsiębiorczym.

Zadbaj o swoje potrzeby. Nastaw się na odpoczynek, zabawę i organizowanie czasu wolnego sobie i rodzinie. W sprawach finansowych odczujesz znaczne polepszenie. To dobry rok, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić ubezpieczenie. Nie pożyczaj na zbyt duży procent, bo łatwo wpędzisz się w spiralę narastających odsetek. Wiosną mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki, niezapowiedziani goście lub nowa okazja zawodowa. W sprawach domowych jesienią czekają cię dobre wiadomości, radosne spotkania i doniosłe uroczystości. Bądź przygotowany na niespodzianki. W miłości czas na stabilizację i zapomnienie o kompleksach. Trzeba cieszyć się życiem.

Mimo że w tym roku sporo czasu poświęcisz rodzinie, warto pomyśleć o sobie i swoich ambicjach. Karta obiecuje, że jedno Twoje życzenie, czy nawet marzenie ma szansę się ziścić. Nie żałuj pieniędzy wydanych na zdobywanie wiedzy.

Beztroska i rozluźnienie dyscypliny nie będą Ci służyć. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś może chcieć przewrócić Twoje życie do góry nogami pod pozorem, że tobie nie zależy. Jeśli nie chcesz szukać nowej pracy, czy zabiegać o nową grupę przyjaciół, przyłóż się, pamiętaj o terminach, nie lekceważ ostrzeżeń szefa i bądź zawsze na posterunku. W życiu osobistym spodziewaj się nowych propozycji ze strony partnera. Nie odrzucaj ich i wypracujcie wspólnie kompromis.

Horoskop miłosny

Czas zmienić stare wzorce! Uran, planeta władająca Twoim znakiem, będzie działał na ciebie kwadraturą. Już na początku roku staniesz się bardzo pewny siebie. Przestań poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. W związku, który nie spełnia Twoich oczekiwań, wywołasz prawdziwą rewolucję i postawisz na swoim. Twoje postępowanie może stać się powodem rodzinnej dyskusji. Rób to, co dyktują Ci rozum i intuicja. Koniec roku sprzyja szczęśliwym miłosnym decyzjom, a samotnym Wodnikom przyniesie emocjonujące znajomości. Zbierz się na odwagę i powiedz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz. Zyskasz w tym roku świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Wodniki pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.03-25.03, 20.12-31.12, 9.06-2.07, 28.07-20.08, 14.09-7.10.

Dieta

W 2019 roku poczujesz siłę i energię do pozytywnych zmian. Planety będą Ci wyjątkowo sprzyjać, wykorzystaj więc dobrą passę i zrób coś dla siebie, swojego zdrowia i wyglądu. W styczniu i marcu szybko dokonasz zmian i poczujesz, że idą lepsze czasy. Pamiętaj tylko, że dużo zależy od Ciebie i Twojego pozytywnego nastawienia. Uran pomoże Ci zyskać nową perspektywę, a Jowisz zapewni ci odpowiednie okazje, aby zacząć nowe życie. Z pomocą dietetyka i lekarzy specjalistów poczujesz się jako nowo narodzony. Nie rób wszystkiego sam, skorzystaj z cennych porad tych, którzy wiedzą, co dla Ciebie i Twojego zdrowia najlepsze. Jako Wodnik robisz wszystko po swojemu, nawet jeśli coś nie jest zdrowe. Masz skłonność do picia niezdrowych słodkich napojów typu coca-cola, czy jedzenia niezdrowych pączków. I nikt Ci nie wytłumaczy, że powinieneś z tego zrezygnować. Bardzo trudno Ci zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe, nawet jeśli ci szkodzą. Skłonność do depresji, poczucie obcości i osamotnienia prowadzą do zaburzeń łaknienia i jedzenia, a co za tym idzie, osłabiają twój organizm.

Pilnuj diety i uważaj na zdrowie 14.02-30.03, 2.07-17.08 i 19.11-31.12, kiedy Mars będzie działał nieharmonijnie na Twój znak zodiaku.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.