Wilczak 20

Czytaj dalej

Wilczak 20

W Poznaniu u zbiegu ulic Serbskiej oraz Wilczak (Winogrady) powstaje zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową na terenie osiedla oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle, z czego pięć już powstało. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie jest prowadzony na terenie osiedla system monitoringu i kontroli dostępu. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi balkonami.

Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania w budynku B, którego budowa właśnie dobiegła końca. Do parterowych mieszkań przynależą ogródki.

Lokalizacja tej nieruchomości umożliwia dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta. Dzięki temu, dla mieszkańców osiedla, Poznań staje się bardziej dostępny i to zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Atrakcyjność lokalizacji tej nieruchomości niewątpliwie podnosi dobry dojazd do licznych centrów handlowych, położony nieopodal supermarket TESCO z bogato wyposażonym pasażem handlowym oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych (Park Cytadela, Park Szelągowski, tereny nad Wartą).

Dane kontaktowe:
Agrobex Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży mieszkań
ul. Kochanowskiego 7 (parter)
60-845 Poznań
Tel.: (061) 84 64 060
e-mail: mieszkania@agrobex.pl
Sprawdź szczegóły

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.