Waga (23 września - 22 październik)

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Waga (23 września - 22 październik)

Izabela Podlaska-Konkel

Czas zakończyć trudne i niepotrzebne sprawy. Dyscyplinujący Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak. Skup się więc na tym, co naprawdę dla ciebie ważne. Dzięki Jowiszowi nawiążesz wiele nowych kontaktów towarzyskich, a Twoja intuicja wzrośnie. Pluton w kwadraturze do twojego znaku da ci szansę na zrobienie czegoś, co wymaga wielkiej odwagi i determinacji.

Opozycja Urana od stycznia do początku marca przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. Za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych. Dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz nawet, jeśli Twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie.

Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Zrób wielkie porządki i przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia. Latem nie przesadzaj z wydatkami, bo możesz się niepotrzebnie zadłużyć. Ostrożnie inwestuj i unikaj hazardu, szczególnie w lipcu i grudniu.

Tarot

Ciesz się życiem. Nie wprowadzaj wielkich zmian, jeśli nie czujesz się do tego w pełni gotowy. Lepiej trzymać się tego, co masz, a rok będzie udany i spokojny.

Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały rok będziesz zdrów jak ryba.

Sukcesem będzie odzyskanie stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Uspokoisz się, odpoczniesz po stresach z poprzedniego roku. A potem znajdziesz siły na remont lub przebudowę mieszkania.

W drugiej połowie roku możliwy jest znaczący sukces finansowy, który osiągniesz dzięki cierpliwości i nieustępliwości w zdążaniu do celu. Pieniędzy Ci nie zabraknie, ale nie tylko szybkie zyski będą się dla ciebie liczyć. Chętnie wspomożesz krewnych lub inne potrzebujące osoby. Bądź szczodry, a sam też będziesz mógł liczyć na innych.

Może być nieco więcej zadań, ale pieniędzy nie zabraknie, a szef będzie życzliwy. Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali.

Współpracownicy będą Cię lubić, ale nie krytykuj ich zbyt mocno, bo ktoś stanie się obrażalski. Lepiej też pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś. Przeznacz je na domowe sprawy i rodzinne inwestycje.

Nie trzymaj się starych planów, bo Twoja kariera zacznie się szybko rozwijać. Pojawią się możliwości, jakie nie były dotąd dostępne. Przyda ci się jednak trochę więcej cierpliwości, bo możesz chcieć osiągnąć dużo w bardzo krótkim czasie. Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać.

Horoskop miłosny

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Saturn działa wciąż kwadraturą na Twój znak, dlatego będziesz szukać partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Do spraw uczuć i relacji z ludźmi podejdź w tym roku w bardziej odpowiedzialny sposób. Pluton w kwadraturze pomoże ci podjąć rozsądne decyzje. W miłości poszukiwać będziesz bezpieczeństwa i wsparcia. Pociągać cię będą osoby stateczne i opanowane, które mogą Ci służyć radą i rzeczywistą pomocą. Jeśli jesteś samotny, to w tym roku masz szansę na naprawdę ważne spotkanie. Jeśli jednak w Twoim związku dzieje się źle, możesz podjąć decyzję o rozstaniu, uporządkować swoje życie i ułożyć je na nowo przy boku kogoś, kto zrozumie Twoje potrzeby. Czas od stycznia do listopada sprzyja nowym, ważnym znajomościom. Układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji.

Wagi urodzone między 4 i 16 października będą najsilniej odczuwać kwadraturę Saturna. Możesz poczuć, że jesteś ze wszystkim sam i nie ma nikogo, kto by ci pomógł uporać się z narastającymi obowiązkami. Zrób porządki w sprawach uczuciowych, nie bój się poważnych zobowiązań i deklaracji. Kwadraturę Plutona będą odczuwać najsilniej Wagi urodzone między 13 i 18 października. Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.03-25.03, 20.12-31.12, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 14.09-7.10.

Dieta

Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Saturn wciąż będzie osłabiał Twoje zdrowie i siły fizyczne trudną kwadraturą. Lecz wszelkie objawy choroby, nie bagatelizuj zmęczenia i osłabienia. Twój organizm będzie jednocześnie wspierany przez dobroczynnego Jowisza trygonem.

Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm.

Lubisz celebrować jedzenie. Zwracasz uwagę na wygląd stołu i zastawy, zawsze jesz pełnym zestawem sztućców i nie lubisz się przy posiłku spieszyć. Rozmowa i towarzystwo jest dla ciebie tak samo ważne jak temperatura podawanych dań. Wolisz jeść w ulubionych miejscach w domu, choć często chodzisz do restauracji lub zamawiasz jedzenie na wynos czy z dostawą do domu.

Lubisz testować różne smaki, masz jednak swoje rytuały i często podążasz za modą, gdzie i co zjeść. Nie lubisz jeść w samotności. W tym roku za sprawą Saturna możesz nie mieć czasu na dbanie o oprawę i zawartość posiłków.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.