W sobotę wielkie driftingowe emocje na Torze Poznań, ale będą też inne atrakcje

Czytaj dalej
Marek Lubawiński

W sobotę wielkie driftingowe emocje na Torze Poznań, ale będą też inne atrakcje

Marek Lubawiński

W sobotę wielkie emocje czekają fanów tzw. palenia opon. Na Torze Poznań odbędzie się pierwsza w tym sezonie runda ligi Drift Masters GP First Fight.

Kibice mogą się spodziewać driftingowej wręcz uczty na najwyższym światowym poziomie. Podczas zawodów nie zabraknie znakomitych drifterów jak Paweł Trela, Dawid Karkosik czy Grzegorz Hypki. Na Torze Poznań pojawią się również Piotr Więcek i James Deane, którzy startują równocześnie w amerykańskiej lidze Formula Drift.

Poza rywalizacją na torze widzowie będą świadkami starcia topowych didżejów na ich specjalnie przygotowane z tej okazji sety muzyczne. Wśród gości specjalnych pojawi się bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Podobnie jak w poprzednich latach transmisja w nSport+.

W tym sezonie liga Drift Masters GP spotka się z kibicami sześć razy. Trzy razy w Polsce - 22 kwietnia na Torze Poznań, 10 czerwca na stadionie Wisły Płock oraz 8 lipca na toruńskiej Moto-arenie. Trzy razy kierowcy zmagać się będą poza granicami kraju - 13 maja na jednym z najlepszych torów wyścigowych w Europie Nürburgring, 29 lipca w centrum Rygi oraz 26 sierpnia na legendarnym torze Formuły 1 Hockenheim.

Tak było w latach ubiegłych:

Bilety na zawody do nabycia na ebilet.pl, w sieci salonów Empik oraz w kasach biletowych, które na Torze Poznań czynne będą od godz. 8.30.

Przypomnijmy, że w 2004 roku właśnie na Torze Poznań odbyła się pierwsza Polsce driftingowa rywalizacja.

Program zawodów na Torze Poznań

Marek Lubawiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.