Ville Sołackie

Ville Sołackie

HARMONIA Z NATURĄ

W prestiżowej poznańskiej dzielnicy powstało zaciszne miejsce, będące synonimem ekskluzywności i elegancji. To właśnie tutaj tradycja przeplata się z luksusowymi rozwiązaniami.

Ville Sołackie to nowoczesny kompleks apartamentów usytuowany w samym sercu sołackiej zieleni. Dzięki otoczeniu natury, nawet w centrum miasta będziesz mógł odpocząć od codziennego zgiełku.

KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

„Kompleks Villi Sołackich to siedem trzykondygnacyjnych budynków – w każdym z nich znajdują się trzy przestronne apartamenty, cechujące się najwyższą klasą wykonania.
Moim zamysłem podczas ich powstawania było stworzenie malowniczej, kameralnej enklawy, wśród uliczek otoczonych zielenią. Ville Sołackie idealnie komponują się z zabytkowym otoczeniem dzielnicy.
Jest to połączenie wczesnego modernizmu oraz stylu Art Deco, co nadaje Villom niezwykłego charakteru.”
- SŁAWOMIR ROSOLSKI
architekt, twórca projektu Villi Sołackich

RYS HISTORYCZNY

Sołacz to nie tylko najbardziej ekskluzywny adres w Poznaniu, ale też jedna z najciekawszych dzielnic willowych w kraju. Łączy w sobie prestiż i bogatą historię. Jej urok tkwi w mistrzowskim wpleceniu sieci krótkich ulic i małych placyków w bujną i wszechobecną zieleń.

Sercem tej urokliwej dzielnicy jest piękny, malowniczy park, zaprojektowany w stylu romantycznych ogrodów angielskich – pełen urokliwych alejek spacerowych, przy których umiejscowione są latarnie oraz ławki stylizowane na pochodzące z początków XX wieku.

ZAMIESZKAJ W SERCU SOŁACZA

Dostępne są apartamenty o powierzchni od 75 m2 do 180 m2 a lokalizacja Villi Sołackich łączy w sobie dwa przeciwieństwa - bliskość natury oraz dogodny dojazd do centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się urzekająca oaza zieleni - zabytkowy Park Sołacki, a zaledwie 10 minut drogi - śródmieście. Dzięki temu udało się stworzenie niemożliwego – zacisznej enklawy w ścisłym centrum Poznania. Dzięki temu położeniu, biznesowe i kulturowe centrum miasta znajduje się w zasięgu kilku minut jazdy.

VILLE SOŁACKIE, UL. PODLASKA / GÓRALSKA, POZNAŃBiuro Sprzedaży Mieszkań

PPUiH Agrobex Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 7 (parter)
60-845 Poznań
(061) 846 40 67
[email protected]
Sprawdź szczegóły

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.