Turnau i inni na koncertach w Poznaniu

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Galasiński
Marek Zaradniak

Turnau i inni na koncertach w Poznaniu

Marek Zaradniak

Niezwykle interesujące są jesienne propozycje koncertowe poznańskiej agencji Good Taste Production, która niedawno niezwykle sprawnie zorganizowała Akademię Gitary.

Już w czwartek o godzinie 20 w Kinepolis w Poznaniu, a dzień później o tej samej porze w Centrum Kultury w Przeźmierowie piosenki ze swej najnowszej płyty zaśpiewa Ania Dąbrowska. Bilety na koncert w Poznaniu kosztują 99 zł, a w Przeźmierowie 69 zł.

W sobotę, 29 października, w Sali Ziemi usłyszeć będzie można Korteza. Koncert rpozpocznie się o godzinie 20, a bilety kosztują od 59 do 99 zł. W sobotę, 19 listopada, o godzinie 20 w Auli UAM koncert Grzegorza Turnaua „7 widoków w drodze do Krakowa” z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz. Bilety od 79 do 149 zł. Tego samego dnia o godzinie 19 w Arenie wielki koncert „Tribute to Michael Jackson and Whitney Houston” z udziałem takich gwiazd jak Ania Dąbrowska, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka, Hania Stach, grupa Riffertone czy Kasia Rościńska. Bilety kosztują od 79 do 249 złotych.

28 listopada o godzinie 20 w Auli UAM piosenki ze swej najnowszej płyty „Clashes” zaśpiewa Monika Brodka. Bilety kosztują od 79 do 149 złotych. Dzień później o godzinie 20 w koncercie „Zmienne tętno” w Sali Ziemi usłyszymy Melę Koteluk. Bilety od 79 do 149 złotych. 30 listopada o godzinie 20 w ramach trasy „Andante Cantabile” w Sali Ziemi wystąpi Dawid Podsiadło. Niestety, bilety na ten koncert są już wyprzedane. Dlatego postanowiono zorganizować drugi koncert tego artysty. Odbędzie się także w Sali Ziemi 1 grudnia o godzinie 20. Bilety kosztują od 89 do 149 zlotych.

Kolejny wielki koncert jaki zapowiada się na grudzień to „Dire Straits symfonicznie”. Będzie się można na niego wybrać do Sali Ziemi 2 grudnia o godzinie 20, a wystąpią m.in. Kuba Badach, Marek Napiórkowski i Krzysztof Herdzin. Bilety kosztują od 79 do 149 zł. Natomiast 5 grudnia w klubie Blue Note z koncertem „Na osi czasu” wystąpi Anita Lipnicka. W programie jej największe przeboje z minionych 20 lat zarówno te śpiewane solo, jak i te z okresu Varius Manx czy wykonywane z Johnem Porterem. Początek o godzinie 20, a bilety od 49 do 69 zł.

I wreszcie 6 grudnia o godzinie 20 w sali koncertowej na INEA Stadionie usłyszymy Taco Hemingwaya. Bilety kosztują 60 zł.

Marek Zaradniak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.