Krzysztof Marczyk

Trwa okres przygotowawczy drużyn piłkarskich przed rundą rewanżową

Trwa okres przygotowawczy drużyn piłkarskich przed rundą rewanżową Fot. Jacek Wójcik
Krzysztof Marczyk

Prócz treningów, rozpoczęły się też sparingi. Nie brakuje turniejów halowych, lekkoatletycznych oraz zmagań na biegowych trasach.

W Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w lekkiej atletyce, z udziałem setek młodych zawodników.

Z dobrej strony pokazali się zawodnicy z regionu. Magdalena Tomczak Gołowicz (S Pomerania Szczecinek), debiutująca w kategorii wiekowej U-18, zajęła 1. miejsce w biegu na 60 m przez płotki z czasem 8,97 s.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.