Tomasz Mikulicz: Porozmawiajmy o dyplomacji, czyli Festiwal Dyplomatyczny w Białymstoku

Czytaj dalej
Fot. archiwum
Tomasz Mikulicz

Tomasz Mikulicz: Porozmawiajmy o dyplomacji, czyli Festiwal Dyplomatyczny w Białymstoku

Tomasz Mikulicz

Takie imprezy jak Festiwal Dyplomatyczny mogą tylko cieszyć. Do Białegostoku przyjadą specjaliści, dyplomaci, dziennikarze. Choć tematyka spotkań będzie zróżnicowana mam wrażenie, że wszyscy chcą powiedzieć jedno - warto rozmawiać. Bo czymże jest dyplomacja jak nie rozmową?

Jest to szczególnie ważne właśnie teraz, w sytuacji, w jakiej znalazła się Polska. Chodzi oczywiście o zamieszanie w stosunkach z Izraelem po uchwalonej niedawno przez Sejm, a wczoraj podpisanej przez prezydenta nowelizacji ustawy o IPN.

Jeśli wierzyć politykom rządzącej partii, że chodzi im o to, by nikt nie używał nieprawdziwego stwierdzenia „polskie obozy śmierci” - mogli taki zapis umieścić w projekcie ustawy.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.