Tomasz Lewandowski: Nie wyobrażam sobie kampanii konfrontacji z prezydentem czy z Platformą

Czytaj dalej
Fot. Glos Wielkopolski
Bogna Kisiel

Tomasz Lewandowski: Nie wyobrażam sobie kampanii konfrontacji z prezydentem czy z Platformą

Bogna Kisiel

O priorytecie dla budownictwa mieszkaniowego, inwestycjach, roli Lewicy, relacjach z Platformą, rywalizacji z prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem mówi Tomasz Lewandowski, zastępca prezydenta Poznania.

2018 upłynie pod znakiem wyborów. Widać to już po projekcie budżetu, w którym znalazło się prawie wszystko czego nie udało się zrealizować w ciągu ostatnich trzech lat. A co dla Pana będzie priorytetem w przyszłym roku?
Tomasz Lewandowski:

Dla mnie priorytetem jest budownictwo mieszkaniowe.

I w projekcie budżetu na przyszłym rok, i w Wieloletniej Prognozie Finansowej znalazły się pieniądze, o które wnioskowałem na ten cel.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Kisiel

Wszystko co dotyczy Poznania, czym żyją mieszkańcy jest mi bliskie. Pod lupę biorę decyzje władz, działalność miejskich spółek, instytucji, związków międzygminnych. Bacznie wsłuchuję się w głos poznaniaków i radnych. Od lat śledzę rozwój aglomeracji poznańskiej, działania podejmowane przez powiat poznański, szczególnie bacznie obserwuję gminę Czerwonak. Chętnie podejmuję tematy społeczne, historie ludzi zmagających się z przeciwnościami losu, pomysły młodych ludzi, które mogą zrewolucjonizować nasze życie. Interesują mnie rozwiązania komunikacyjne, problematyka zagospodarowania przestrzennego i gospodarki odpadami, bo jeśli w tych obszarach nie znajdziemy rozsądnych rozwiązań, to zapłacą za to przyszłe pokolenia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.