Szacun dla zawodowców!

Czytaj dalej
Fot. archiwum UMP
Jacek Jaśkowiak

Szacun dla zawodowców!

Jacek Jaśkowiak

Wyuczony zawód daje wiele możliwości. Konkretny fach to sposób na znalezienie wymarzonej pracy. A w życiu ważne jest robić to, co się lubi. I dlatego w Poznaniu mamy Szacun dla zawodowców!

Czym jest prowadzona przez Miasto kampania? Z jednej strony wyrazem uznania dla osób z konkretnymi umiejętnościami. Bez nich nasza rzeczywistość mogłaby być zupełnie inna. Doceniamy ich wiedzę i doświadczenie, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo potrzebujemy fachowców. Z drugiej strony chcemy więc zachęcić młodzież, by w swoich planach na przyszłość uwzględniła szkoły zawodowe. To życiowa ścieżka, która w żaden sposób nie odstaje od tej naukowej.

Podczas czwartej już edycji Areny Zawodów – czyli jednego z fundamentalnych elementów kampanii „Szacun dla zawodowców” – młodzi ludzie będą mieli okazję zapoznać się z ciekawą ofertą szkolnictwa zawodowego w Poznaniu. Ponadto poradą będzie służył obecny na miejscu doradca zawodowy - wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości. Arenę Zawodowców warto odwiedzić także dlatego, by spotkać fachowców, którzy osiągnęli już swój zawodowy sukces. Dla nich i dla przyszłych profesjonalistów zawsze mamy Szacun!

Jacek Jaśkowiak
Prezydent Miasta Poznania

Arena Zawodów: Tego Cię nauczą!

Jacek Jaśkowiak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.