Szacun dla zawodowców - co tak właściwie oznacza?

Czytaj dalej
Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania

Szacun dla zawodowców - co tak właściwie oznacza?

Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania

Szacun dla zawodowców to hasło, które na stałe wpisało się w świadomość młodych poznaniaków i poznanianek. Co tak właściwie oznacza?

Zawodowiec to osoba z fachem w ręku, konkretnymi umiejętnościami, pewna siebie i wartości swojej pracy. Uznanie dla fachowców, podziw dla rzemieślników - tym właśnie jest dla mnie szacun. Kształtując swoją przyszłość, młodzież potrzebuje silnych autorytetów, dlatego tak ważne jest promowanie szkolnictwa zawodowego. Jest to wciąż niedoceniana droga edukacji i kariery zawodowej.

Podczas trzeciej edycji Areny Zawodów - jednego z elementów promocyjnych kampanii edukacyjno-informacyjnej Szacun dla zawodowców, przyszli kandydaci na zawodowców będą mieli okazję zapoznać się z ofertami edukacyjnymi poznańskich placówek, poradzić się u doradcy zawodowego, wziąć udział w panelu dyskusyjnym, a także miło spędzić piątkowe popołudnie podczas koncertu. Jest to jednak przede wszystkim doskonała okazja, żeby dowiedzieć się od zaproszonych fachowców, jak udało się im osiągnąć sukces w konkretnym zawodzie.

Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.