Suknie Elżbiety Dominiak z Kalisza podbijają świat mody

Czytaj dalej
Fot. materiały prasowe
AND

Suknie Elżbiety Dominiak z Kalisza podbijają świat mody

AND

Suknie Dominiak Design niedawno uświetniły pokaz Golfers Glamour Fashion Show podczas gali na najlepszym polu golfowym Zachodniego Pomorza, a wkrótce będzie można je podziwiać podczas otwarcia nowego klubu w Monaco. Markę stworzyła mieszkanka Kalisza - Elżbieta Dominiak.

Elżbieta Dominiak nie jest osobą chwalącą się sukcesami. Wyciągnięcie od niej informacji o kolejnych ciekawych wydarzeniach jest niełatwe. Udało nam się jednak dowiedzieć, że projektantka nawiązała ostatnio współpracę z młodą i ambitną osobą z pierwszych stron gazet, która wystąpi w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

Zresztą coraz więcej osób "z wielkiego świata" ubiera się w kreacje Elżbiety Dominiak, ale projektantka nie wyrzeka się swoich kaliskich korzeni.

- Jestem i na zawsze pozostanę kaliszanką. Nie zamieniłabym mojej ukochanej pracowni w kamienicy przy kaliskim rynku na żadne inne miejsce. Tutaj, dosłownie w cieniu wieży kaliskiego ratusza, czuję się najlepiej. Tutaj właśnie najlepiej mi się tworzy. Robię to od prawie trzech dekad i bardzo cieszę się uznaniem, jakie teraz wyraźnie się pojawia - mówi Elżbieta Dominiak.

Pani Elżbieta z prawdziwą radością przyjmuje każdą klientkę, która zamawia u niej suknię: zarówno suknie ślubne, suknie weselne, jak i wieczorowe. Uważa, że jej praca jest poezją i pasją, ale i obowiązkiem wobec klientek.

- Każda nowa osoba to nowe doświadczenie, nowa relacja. Suknia to nie tylko zszywanie kawałków tkaniny. To czasami również łączenie na powrót kawałków duszy - wyjaśnia.

Ale mimo sukcesów wykraczających poza granice kraju projektantka wciąż podkreśla skromnie "po prostu szyję suknie ślubne i wieczorowe".

Mimo spiętrzenia realizacji przed karnawałem (tak, jesień teraz to już jest czas na nową kreację na karnawał!) projektantka "zarezerwowała" miejsca na jeszcze dosłownie kilka sukien dla kaliszanek, które chciałyby pokazać się w jej kreacjach.

AND

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.