Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Izabela Podlaska-Konkel

Przed Tobą wspaniały czas. Taki rok zdarza się raz na 12 lat! Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, przebywa w Twoim znaku. Pojawią się super okazje, możliwość stworzenia szczęśliwego związku, znalezienia wymarzonej pracy i przede wszystkim realizacji ważnego projektu i poszerzenie strefy wpływów.

Jowisz przez cały rok zapewni Ci wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki niemu wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępującej sytuacji. W grudniu przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałeś dobrze swoje uczucia. Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, jeśli jesteś w stałym związku, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. To dobry moment, aby zamieszkać razem lub podjąć decyzję o ślubie czy kupnie wspólnego domu.

Wreszcie rozwiniesz skrzydła. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie wstydź się tego, co potrafisz i odważ się wziąć udział w konkursie lub rywalizacji. Łap okazje i nie ociągaj się z decyzjami dotyczącymi zmiany pracy. Dzięki korzystnym wpływom Jowisza dostaniesz propozycję nie do odrzucenia. To będzie Twoja wielka życiowa szansa! Nawet gdyby wiązała się ze zmianą trybu życia, czy przeprowadzką, nie zastanawiaj się za długo. Jowisz zapewni Ci wsparcie i opiekę wysoko postawionych ludzi. Skorzystaj z ich pomocy i rad, a na pewno dobrze na tym wyjdziesz.

Przed Tobą świetna passa finansowa! Jowisz weźmie cię pod swoje opiekuńcze skrzydła, spodziewaj się więc zysków i dodatkowych pieniędzy.

Tarot

Czekają cię miłe niespodzianki ze strony bliskich. Nie przepracowuj się, Tobie też należy się coś od życia. Flirtuj i baw się!

Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Pierwsza połowa roku będzie okazją do zrobienia gruntownych porządków w każdej dziedzinie życia. Nie zapominaj jednak, że Twoje zdrowie jest najważniejsze. Tak ułóż plan zadań, żeby nie być zmęczonym i nie nadwerężać sił. W sprawach finansowych i zawodowych osiągniesz stabilność. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki.

Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do Ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci straty.

W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt, będziesz wiarygodny dla banku. W uczuciach stań do walki o swoje, nie daj się spychać miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem i przemyślaną strategią rozwiążesz trudną sprawę.

Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy.

Horoskop miłosny

Rok sprzyja gorącej miłości. Korzystaj z uroków życia, póki trwa dobra passa! Okazje do nowych romansów, czy choćby flirtów pojawiać się będą co krok. Ludzi będzie przyciągać do Ciebie nie tylko Twoja życzliwość, ale też Twój optymizm i poczucie humoru. Uważaj tylko, aby dla świętego spokoju nie obiecać zbyt wiele komuś, kto jest zazdrosny i zrzędliwy. Romantyczne znajomości, które nie do końca Ci odpowiadają, zdecydowanie kończ i śmiało szukaj następnej okazji. Strzelce, które mają już partnera, przeżyją szczęśliwe chwile we dwoje. Wybierzcie się w wakacyjną podróż i cieszcie się sobą!

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Strzelców czas na szczęśliwe zakochanie. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.11-25.11, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 28.07-20.08.

Dieta

Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jowisz w Twoim znaku zodiaku od stycznia do listopada zapewni Ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Zacznij uprawiać regularnie sport, przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu dolegliwości, które dokuczają ci od jakiegoś czasu. Neptun, który działa kwadraturą na Twój znak, może powodować większą senność, a także czasami brak motywacji do regularnej diety i dbania o siebie. Warto narzucić sobie dyscyplinę i ustalić realne cele na każdy miesiąc, a pokonasz lenia i łasucha w sobie. Jowisz w tym roku sprawi, że trudno ci będzie jeść to, co zdrowe, ale mniej smaczne.

Możesz folgować swoim zachciankom, dogadzać sobie i nie trzymać się zaleceń dietetyka, czy lekarza. Będziesz mieć złudne poczucie, że możesz schudnąć w każdej chwili, więc po co trzymać się diety. Będziesz miał duży apetyt, chęć na słodkie potrawy i desery, a także smak na wyszukane alkohole i potrawy. Jedyne, co cię może uratować przed dodatkowymi kilogramami, to zwiększona dawka ruchu, podróż w nieznane i namiętny romans, który doda ci sił do walki z apetytem.

W styczniu, czerwcu i wrześniu możesz mieć problemy z utrzymaniem wagi, bo pokus będzie więcej. W lutym, kwietniu i maju zaczynaj dietę i przeprowadzaj kuracje, bo Mars doda ci energii i determinacji, aby osiągnąć cel.

Izabela Podlaska-Konkel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.