Stach Bukowski: Taką samą inspiracją są dla nas Beatlesi, jak i Krzysztof Krawczyk. Rozmowa z wokalistą zespołu Stach Bukowski

Czytaj dalej
Fot. Wiktor Franko/mat. promocyjne
Maciej Szymkowiak

Stach Bukowski: Taką samą inspiracją są dla nas Beatlesi, jak i Krzysztof Krawczyk. Rozmowa z wokalistą zespołu Stach Bukowski

Maciej Szymkowiak

Stach Bukowski to młody zespół, w skład którego wchodzi wokalista i perkusista Stanisław Bukowski, gitarzysta Robert Ostoja-Lniski i basistka Agnieszka Kamińska. W Poznaniu zagrają 5 sierpnia nad Jeziorem Rusałka. Fani będą mieli okazję przesłuchać utwory z debiutanckiej płyty „Czerwony SUV”, łączącej zamiłowanie do muzyki retro z młodzieńczymi brzmieniami. O tym, jak to jest wchodzić na rynek muzyczny w czasie pandemii, o współpracy z Kwiatem Jabłoni, o muzycznej przyjaźni, która przetrwa najcięższe próby i porównaniach do Dawida Podsiadło opowiedział nam wokalista.

Jesteście po pierwszych dwóch koncertach, w Mrągowie i Wołominie. 5 sierpnia zagracie w Poznaniu. Jakie to odczucie móc wrócić do koncertowania?
Są to niezapomniane i nieopisane emocje. Rok temu udało nam się zagrać kilka koncertów, natomiast po tak długiej przerwie czujemy się, jak sceniczni debiutanci.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Szymkowiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.