Sokoła 1

Czytaj dalej
Sokoła 1

Sokoła 1

Sokoła 1

Sokoła 1
fot. 1
Spokój i komfort życia w sercu miasta? Masterm po raz kolejny udowadnia, że to możliwe. Na prestiżowym poznańskim Sołaczu, w sąsiedztwie jednego z najstarszych terenów zielonych w Poznaniu, trwa budowa eleganckich, pełnych słońca mieszkań z tarasami, z których roztacza się imponujący widok na okolicę.

92 mieszkań pełnych słońca i radości

Poranna kawa w promieniach słońca? Kolacja pod rozgwieżdżonym niebem? Wyjątkowe tarasy, inteligentnie zaprojektowana i wkomponowana w okolicę bryła budynku oraz duże okna zapewniają wnętrzom ponadprzeciętną dawkę dziennego światła. W sprzedaży są mieszkania od jedno- do czteropokojowych, a układ pomieszczeń daje spore możliwości aranżacji.

fot. 2

Komfort doskonałej lokalizacji

Wszystko, co na co dzień potrzebne, jest na wyciągnięcie ręki. Z Sokoła 1 łatwo dotrzeć do centrum Poznania, na lokalne targowisko Urbanowska, pobliskiego supermarketu, restauracji, uniwersytetów czy podpoznańskich kąpielisk. Do dyspozycji mieszkańców będą 2 niezależne wejścia – z ulic Sokoła oraz Maczka, cała infrastruktura towarzysząca oraz bezpieczny, dwupoziomowy parking podziemny

fot. 3

Odpowiedni bilans pracy i relaksu

Przy Sokoła 1 łatwo zapomnieć, że to serce tętniącego życiem miasta. Po ciężkim dniu można przysiąść z książką na kameralnym patio, lub zjeść pyszną kolację na tarasie w towarzystwie znajomych. Zwolennicy ruchu, a także rodzice i dzieci docenią bliskość dostępnej cały rok infrastruktury przepięknego Parku Sołackiego.

fot. 4

Ponadczasowa elegancja

W przestrzeniach mieszkalnych i wspólnych wykorzystano wysokiej jakości materiały, takie jak szkło, stal perforowana czy beton. Sołackie mieszkania Masterm to wnętrza designerskie i klasyczne zarazem - gotowe, by przetrwać długie lata i kolejne mody. Odnajdą się w nich wszyscy - rodziny, aktywni zawodowo single, studenci czy seniorzy. To mieszkania z perspektywą na komfortowe życie dla całej rodziny, inwestycję kapitału i spokojną przyszłość.

Sokoła 1
ul. Sokoła 1, Poznań
www.sokola1.pl

Biuro sprzedaży:
Jet Office
ul. Piątkowska 163, I p.
60-650 Poznań
sokola@masterm.pl

Fot. 5 / Fot. 6

Sokoła 1

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.