Skorpiony chcą zrobić kolejny krok

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Dembiński
Tomasz Sikorski

Skorpiony chcą zrobić kolejny krok

Tomasz Sikorski

- Pod względem sportowym to był dobry sezon w naszym wykonaniu. W przyszłym roku chcemy być jednak mocniejsi - zapowiada prezes PSŻ Poznań.

Skorpiony wróciły do ligowego ścigania po kilkuletniej przerwie. Jaki był to powrót?

- Bardzo udany. Pod względem sportowym drużyna na pewno nie zawiodła naszych oczekiwań. Przed sezonem nikt na nas nie stawiał, a my dojechaliśmy do fazy play-off. Na własnym torze przegraliśmy tylko ze Startem Gniezno i Motorem Lublin, a więc z zespołami, które później wywalczyły awans do I ligi. I w obu tych meczach potrafiliśmy stawić czoła wyżej notowanym rywalom. Z postawy zespołu jestem więc bardzo zadowolony

- mówi Arkadiusz Ładziński, prezes PSŻ.

Mecze Skorpionów gromadziły dość dużo kibiców na trybunach. Największa frekwencja była na spotkaniu ze Startem. To nie dziwi, bo na ten mecz przyjechało wielu kibiców z Gniezna.

- W sumie w całym sezonie nasz stadion odwiedziło grubo ponad dwadzieścia tysięcy widzów. To sporo, ale nie ukrywam, że liczyliśmy na nieco wyższą frekwencję. Wpływ na liczbę widzów na trybunach na pewno miała pogoda. Trzy z sześciu meczów w fazie zasadniczej musieliśmy przekładać. To na pewno nam nie pomogło. Jak na pierwszy sezon nie możemy narzekać na kibiców, ale chcemy by w przyszłym roku było ich zdecydowanie więcej - dodaje prezes.

Jacy zawodnicy będą reprezentować PSŻ w przyszłym sezonie i o co powalczy drużyna? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Sikorski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.