Izabela Podlaska-Konkel

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion (23 października - 21 listopada)            Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Przed Tobą ciekawy rok. Saturn w sekstylu otworzy Cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się, zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Uran od marca będzie Ci podsuwał nowe pomysły na karierę.

W Twoim życiu od marca pojawią się nowi ludzie. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje, czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego. Będziesz mógł także liczyć na swoich współpracowników. Nie miej im tylko za złe dawnych pomyłek. Jedyny niestabilny miesiąc to styczeń, kiedy coś lub ktoś może pokrzyżować twoje plany zawodowe.

To, w co inwestowałeś w poprzednich latach, teraz zacznie przynosić dobre plony. Rok sprzyja zdobywaniu większych pieniędzy, które chętnie przeznaczysz na domowe potrzeby, wystrój, czy nawet zakup mieszkania. W bankach, czy urzędach także spotkasz się z większym zrozumieniem, a także życzliwością. W listopadzie i grudniu ubiegaj się o kredyty i pożyczki. Wtedy też uda ci się zakończyć pewną trudną i kosztowną sprawę.

Tarot

Masz szczęście do ludzi, wykorzystaj to! Ktoś podpowie Ci dobre rozwiązanie, ktoś inny wyciągnie pomocną dłoń. Nie bój się pytać, dzięki temu wiele zyskasz. Wiosną poczujesz, że masz siłę zrobić więcej, a Twoje ambicje wzrosną. Będziesz chętnie podejmować się nowych wyzwań, zadbaj więc, aby to, co robisz, było trwałe. Warto podpisywać umowy, dogadywać się z ludźmi, negocjować warunki pracy, zabiegać o lepsze uposażenie lub premię. To dobry rok, żeby zadbać o zdrowie i sylwetkę, zacząć ćwiczyć, znaleźć nowe sportowe hobby. W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę. Mądra kobieta nie tylko ci pomoże, ale i zrozumie twoje problemy.

Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności i zyskasz zarówno w finansach, jak i w życiu osobistym. Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować na bycie we dwoje.

Horoskop Miłosny

W miłości czeka Cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. Za sprawą opozycji Urana grożą Ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w Twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Skorpionom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Skorpiony bez pary wreszcie przestaną być samotne. Choć powodzenie w miłości cię nie opuści, to nie będziesz miał ochoty na wielkie szaleństwa i niezwykłe decyzje. Wyciągnij za to wnioski z wydarzeń, jakie spotkały cię w poprzednich latach. Będzie to dobry czas, aby uporządkować partnerskie relacje, ustalić wspólne cele i plany.

W drugiej połowie roku szczęście sprzyjać będzie poszukującym partnera. Dawna znajomość może znów okazać się warta twojej uwagi. Zanim jednak zdecydujesz się na poważne zmiany zastanów się, czy ukochana osoba rzeczywiście pozbyła się starych wad. Słuchaj intuicji i działaj ostrożnie, a powodzenie cię nie opuści. Skorpiony urodzone między 23 i 30 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni podejście do związków, umów i relacji. W Twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje, czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.

Dieta

To będzie udany rok, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. O kondycję nie musisz się martwić, bo planety będą Cię wspierać w dbaniu o zdrowie i trzymaniu diety. Odkryjesz w sobie niemałe pokłady energii dzięki sekstylowi Plutona, władcy Twojego znaku. Opozycja Urana pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy i wdrożyć zdrowsze żywieniowe nawyki. Masz skłonności do uzależnienia się od ulubionego jedzenia, nieraz i od alkoholu. Nie ulegaj jednak pokusom i z umiarem pij alkohol, czy korzystaj z innych używek. W tym roku możesz porządnie przesadzić, co trwale odbije się na twoim zdrowiu. Kiedy nie uzewnętrzniasz nadmiaru energii, wściekłości i złości, zaczynasz jeść bez umiaru. Chcesz mieć całkowitą kontrolę nad sobą i swoimi nawykami, ale często nie możesz się powstrzymać od dodatkowej porcji ciasta czy drugiej pizzy. Skutkuje to opychaniem się i brakiem umiaru w jedzeniu, zażeraniem złości i problemów. Nieraz katujesz swoje ciało na siłowni, uprawiasz ekstremalne sporty, poddajesz się wyniszczającym postom, aby osiągnąć upragnioną wagę. Nie tędy jednak droga. Aby być zdrowym i szczęśliwym trzeba zachować umiar. Uran od marca pomoże ci zmienić złe przyzwyczajenia i poczujesz, że masz siłę na pozytywne zmiany w diecie i trybie życia.

Najbardziej ryzykowne dla zdrowia dni w roku to te, kiedy na Twój znak będzie silnie działać planeta Mars: 14.02 - 30.03, 2.07 - 17.08, 19.11 - 31.12. Nie przeceniaj wtedy swoich sił, nie prowadź zbyt szybko samochodu i uważaj, bo możesz być narażony na stłuczenia, bolesne upadki, zranienia, kontuzje i wypadki. Powinieneś uważać też na swój system nerwowy, dużo odpoczywać i robić sobie przerwy w pracy, aby organizm miał czas na regenerację.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.