ŚDM 2016: W Rybniku pod Bazyliką muzyczny festyn promujący ŚDM

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Król
Aleksander Król

ŚDM 2016: W Rybniku pod Bazyliką muzyczny festyn promujący ŚDM

Aleksander Król

Dobrej muzyki chrześcijańskiej można było posłuchać dziś w Rybniku przed Bazyliką. Odbył się tam festyn promujący Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Z plastikowych nakrętek układano też wielki symbol ŚDM 2016 i wiele atrakcji przygotowano dla dzieciaków.

ŚDM 2016: W Rybniku pod Bazyliką muzyczny festyn promujący ŚDM

- Na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa przyjedzie młodzież z najdalszych zakątków świata, a my mamy tak blisko do Krakowa. Musimy tam być - mówił ze sceny ustawionej pod Bazyliką ksiądz Marek Bernacki. Na festyn promujący ŚDM 2016 w Krakowie przyszło wielu rybniczan. - Nie wiedzieliśmy o tym festynie, przyszliśmy na spacer do fontanny, ale jest wspaniale - mówiła nam pani Aldona Widera, której dzieci szalały na dmuchańcach i bawiły chustą animacyjną.
Można było posłuchać dobrej chrześcijańskiej muzyki.

Aleksander Król

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ona

Jeśli matka dzieci biskupa Kalety od miesięcy nie potrafi się dogadać z Konferencją Episkopatu by wbrew jej woli nie zabito jej embrionów (dzięki braku reakcji Episkopatu jeden z czterech już nie żyje) to nie kłammy, że biskupi są podzieleni. Tak naprawdę żaden z nich realnie nie popiera życia a tylko toczą jakieś gry (o władzę?) w których ochrona życia jest tylko metodą osiągnięcia innych celów a nie celem nadrzędnym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.