Joanna Krężelewska

Są bezdomne, są samotne. Ty możesz sprawić, że bedą miały się czym bawić

Zabawa jest niezbędnym elementem socjalizacji. A tak bawi się Zira, suczka w typie amstaffa do schroniska trafiła w maju. Uwielbia długie spacery i zabawy. Fot. FB Leśny Zakątek Zabawa jest niezbędnym elementem socjalizacji. A tak bawi się Zira, suczka w typie amstaffa do schroniska trafiła w maju. Uwielbia długie spacery i zabawy. Czeka na prawdziwy dom
Joanna Krężelewska

Eliot jest w schronisku od 5 lat. Przydałaby mu się obroża. Nie ma też gryzaka. Dakar potrzebuje sprzętu do usuwania kleszczy i sznura do zabawy, który jednocześnie czyścić będzie jego zęby. Chcesz pomóc bezdomnym zwierzakom, ale nie masz czasu zawieźć im karmy czy zabrać na spacer? Oto inny sposób!

Równie ważny. Lubimy się bawić z domowymi zwierzakami. W ten sposób dbamy o ich socjalizację. Również te bezdomne psy i koty lubią się bawić. To dla nich nie tylko mile spędzony czas, ale i nauka, która w przyszłości może pomóc znaleźć nowy dom. Teraz każdy może umilić czworonogom oczekiwanie na adopcję, podarowując im zabawki.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.