Izabela Podlaska-Konkel

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby (19 lutego - 20 marca)
Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą dynamiczny rok. Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Bądź dzielny i trzymaj się z góry ustalonych planów. Jowisz w kwadraturze do Twojego znaku sprawi, że poczujesz się jak na huśtawce: raz będziesz górą, innym razem spadniesz na sam dół. Gromadź siły i mądrze inwestuj, a na pewno zyskasz. Neptun zapewni Ci pomoc osób, które zajmują się religią i duchowością.

W tym roku bardzo interesować będzie Cię miłość i związane z nią sprawy. Jeśli jesteś samotny, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę już w marcu i kwietniu. W Twoim życiu pojawi się osoba, dla której gotowy będziesz wszystko zmienić. Jeśli jesteś zamężny, to Twoja rodzina może się powiększyć! Pod wpływem Neptuna, który wciąż przebywa w twoim znaku, staniesz się też romantyczny i podatny na życzenia ukochanej osoby.

Spełnisz swoje marzenia, jeśli tylko będziesz wytrwały! Sekstyl Urana od marca zapewni Ci nowe perspektywy zawodowego rozwoju. Pamiętaj o swoich ambicjach i walcz o szczęście. Ktoś ważny stanie po twojej stronie. Nowościom i ryzykownym posunięciom zdecydowanie bardziej sprzyja druga połowa roku. Ostatnie dwa miesiące roku przyniosą Ci szansę na niezwykłą podróż lub wygraną.

Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Pieniądze zarobisz na sprawdzonych pomysłach i rozwiązaniach. Uda Ci się spłacić większość długów. Nie zaciągaj jednak nowych, mimo że wiosną i latem odczujesz finansową poprawę. Dopiero w listopadzie i grudniu możesz pomyśleć o kredycie czy pożyczce na rozwój firmy czy własnych umiejętności.

Tarot

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. To dobry rok, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o lepszą pracę.

Karta zachęca Cię do uporządkowania finansowych i zawodowych spraw. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo latem możesz niestety dużo stracić. Najwięcej szczęścia do wygranych będziesz miał jesienią. Daj się ponieść wydarzeniom i jak najszybciej przystosuj się do nowych okoliczności. Jeśli nie wiodło Ci się najlepiej, teraz pojawi się okazja na pomyślne rozwiązanie Twoich kłopotów. Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Zimą warto zaczynać nową dietę i odchudzanie, a także zadbać o formę. Przed samotnymi szansa na nowy związek.

Nie spiesz się, zrób listę najważniejszych rzeczy i się jej trzymaj. Nie rozpraszaj się na błahostki, a będziesz zadowolony z rezultatów. Warto zainwestować w naukę, dokończyć szkolenie lub studia, które kiedyś przerwałeś. Postaw też na praktyczne umiejętności, bo dzięki nim szybko się wzbogacisz. W finansach pojawi się okazja do wzięcia nisko oprocentowanego kredytu.

Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo problemów. Posłuchaj rady doświadczonego mężczyzny. On pomoże ci wyjść z kłopotów i nabrać pewności siebie.

Diabeł ostrzega Cię przed zakupoholizmem i zachłannością na wyprzedażach i promocjach. Czy rzeczywiście potrzebujesz kolejnej pary butów i zapasowego szlafroka? Zrób rozsądny plan, a wtedy zakupy będą dla Ciebie okazją do uzupełnienia garderoby i upiększenia domu. Zima i wiosna to czas na bycie razem z bliskimi, zabawę i rozrywki na wysokim poziomie. Pogódź się z kimś dla ciebie ważnym, bo za jakiś czas może się okazać, że jest już za późno.

Horoskop miłosny

Przed Tobą rok miłosnych podbojów i sukcesów, na które zasługujesz. Neptun i Jowisz sprawią, że dużo się będzie działo. Samotne Ryby nie będą narzekać na brak kandydatów do flirtów i zabaw, a zajęte poczują się o wiele bardziej kochane i doceniane. Ukochana osoba okaże się Twoją podporą, a przyjaciele pomogą Ci uporać się z różnymi życiowymi kłopotami.

Korzystaj z tego, co przyniesie Ci los i nie zamartwiaj się niczym na zapas. Jesienią bądź bardziej ostrożny i nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Samotne Ryby będą miały szansę na flirt lub nawet romans w pracy, ale lepiej nie zwierzajcie się z tego szefowej! Plotki lub dwuznaczne wiadomości mogą popsuć miłą, romantyczną atmosferę.

Ryby urodzone między 4 i 10 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna. Samotność nie będzie Ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie.

Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji. Przełomowe pozytywne wydarzenia w drugiej połowie sierpnia do początku października.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 8.10-31.10, 27.03- 19.04, 3.07-27.07, 21.08-13.09.

Dieta

W 2019 roku będzie Ci trudno zrezygnować z przysmaków i osiągnąć wymarzoną wagę. Nie musisz się jednak za bardzo starać, żeby dobrze i atrakcyjnie wyglądać, bo wspierają ci Neptun i Jowisz, planety opiekunowie Twojego znaku zodiaku. Skup się więc na utrzymaniu tej wagi, którą masz. Ważniejsze jest zdrowie i samopoczucie.

Największym zagrożeniem dla Ciebie jest tak zwany efekt jojo, czyli szybko powrót do poprzedniej wagi. Jest on związany z poczuciem słabości i bezbronności wobec tego, co się wokół ciebie dzieje.

Jeśli zbyt szybko schudniesz, możesz mieć problem z przyzwyczajeniem się do nowej sylwetki. Nie jest łatwo poczuć się sobą. Będzie ci trudno znieść nadmierne zainteresowanie twoją osobą i nową szczupłą sylwetką, dlatego jest ryzyko powrotu do poprzedniej wagi.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.