Renowacja samochodów zabytkowych, youngtimery, oldtimery, motocykle

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Renowacja samochodów zabytkowych, youngtimery, oldtimery, motocykle

Materiał informacyjny

Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że dokonując renowacji zabytkowego samochodu bądź motocykla nie straci on przez to swojej duszy i wartości, to prawidłowy adres. Zajmujemy się profesjonalnym restaurowaniem pojazdów zabytkowych. Proces prac polega na rozebraniu samochodu do pojedynczej śrubki, oczyszczenie chemiczne i piaskowanie karoserii do surowej blachy, w razie potrzeby wszystkie prace blacharskie.

Na życzenie klienta nie użyjemy ani grama szpachli! Karoserie cynujemy! Używamy najlepszych na rynku podkładów epoksydowych ochrony karoserii. Przy lakierowaniu używamy sprawdzonych niemieckich lakierów bazowych i bezbarwnych renomowanej firmy z gwarancją lakieru na jego utratę barwy po paru latach lub łuszczeniu się.

Kompleksowy remont silnika, na nowych częściach. Generalna diagnoza podzespołów mechanicznych i jego naprawa w razie potrzeby.

Samochód dostaje nowa tapicerkę zachowaną w oryginalnym wystroju i wszystkie dodatki takie jak drewno, panele itp.

Na koniec pozostaje poskładać całość.

Zajmujemy się również kompleksową renowacją elementów chromowanych, elementów zabytkowych, piaskowaniem wszelkich elementów. Zajmujemy się obróbką elementów wszystkich rodzajów metali. Odnawiamy zarówno duże elementy, jak zderzaki, grille czy felgi, jak również galanterię - klamki, listwy, kołpaki czy lusterka.
Naszą specjalnością jest wykonywanie replik elementów, których nie da się odnowić. Często podejmujemy się napraw części i elementów, które zostały zniszczone lub źle wykonane w innych warsztatach.

Po generalnym przeglądzie oddać perełkę do państwa rąk, życząc szerokiej drogi! Oddając nam wasz zabytek z pewnością będziecie zadowoleni z auta na długie lata.


Adres:
ul. Rymanowska 5,
Poznań

tel. 510 091 379

e-mail: lexmark249@gmail.com

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.