Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu

Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu

Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu
Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu

Osiedle Red Park powstaje w sercu Dębca, pomiędzy Galerią Dębiec i Laskiem Dębieckim. Docelowo obejmować będzie 4 budynki. Całość osiedla jest ogrodzona i monitorowana. Do tej pory deweloper – RED Real Estate Development – oddał do użytku 2 budynki z 263 mieszkaniami. Do 2020 roku zbuduje 2 kolejne budynki z 274 mieszkaniami. Łączna powierzchnia użytkowa Red Parku wyniesie ponad 25 tys. m2 i obejmie także budowę garaży podziemnych z miejscami postojowymi dla mieszkańców osiedla.

Aktualnie RED Development oferuje mieszkania w dwóch budynkach:

•Budynek B:

•Budynek C:

Dębiec to jedna z bardziej zielonych dzielnic Poznania, która daje szansę na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Bez względu na to czy wolisz biegać, ćwiczyć, jeździć na rowerze, czy spacerować, znajdziesz tu pełną infrastrukturę, by pozostać aktywnym, ale także wszelkie inne udogodnienia: żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie, ryneczek i liczne sklepy. Dzięki łatwemu i szybkiemu dojazdowi do autostrady i obwodnicy Dębiec jest też bardzo dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta oraz Polski.

RED Development to doświadczony, polski deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i w Poznaniu. Założyciele firmy mają rozległe doświadczenie także w realizacji projektów deweloperskich na bardzo wymagających rynkach Nowego Jorku, Bostonu czy Chicago i wykorzystują to wnosząc powiew świeżości do polskich inwestycji. W rezultacie osiedla mieszkaniowe sygnowane marką RED Development zdobywają uznanie zarówno nowych użytkowników, jak i jurorów prestiżowych konkursów, takich, jak np. międzynarodowy International Property Awards.Misją RED Development jest dostarczenie klientom w sposób terminowy i rzetelny mieszkań, które w swojej kategorii oferują dużo więcej, niż to, co mają do zaoferowania inni deweloperzy. Kupując mieszkanie od RED Development klient może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę na etapie sprzedażowym, ale także na wyższy standard materiałów w częściach wspólnych i w lokalach, atrakcyjne rozkłady mieszkań i wyższe, niż standardowo, sufity. Wyróżniki te w sposób bezpośredni przekładają się na wyższy komfort życia w oddawanych do użytku obiektach.

Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu

ADRES INWESTYCJI RED PARK
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 382
RED PARK BIURO SPRZEDAŻY
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 382 (obok Lasku Dębieckiego - budynek etapu I)
pon. - pt. 9:00 - 18:00 | sob. 10:00 - 14:00
skype: red.park.poznan | tel. 517 112 112
office@redpark.pl
www.redpark.pl

Red Park - najbardziej aktywne osiedle na Zielonym Dębcu

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.