Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Izabela Podlaska-Konkel

2019 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do Twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki, czy niepotrzebne wydatki. Planety pomogą Ci zadbać nie tylko o wygodę w pracy, ale i o zdrowie. Dzięki Uranowi nauczysz się wielu nowych i przydatnych rzeczy, które ugruntują Twoją zawodową pozycję.

Nie wydaj od razu wszystkiego, co zarobiłeś w zeszłym roku, kiedy bardzo sprzyjał Ci Jowisz. Planety nie będą w tym roku uszczuplać Twoich zasobów, ale też za specjalnie nie ułatwią Ci zdobycia dużej ilości gotówki. Jeśli rozsądnie będziesz zarządzać domowym budżetem, możesz liczyć na spokojny rok w finansach.

Tarot
Uwierz w swoje szczęście, bo skończyły się trudne chwile. Dzięki intuicji i pomocy właściwej osoby ominiesz przeszkody i bez problemu dopłyniesz do wyznaczonego celu.

Rok 2019 sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi i łapaniu miłosnych okazji. Zrób się na bóstwo, wyglądaj jak gwiazda, a nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. W sprawach towarzyskich masz okazję zabłysnąć dowcipem, talentem lub olśniewającym wyglądem. Nie marudź i dobrze się baw. Twoje podejście do bliskich może się zmienić na lepsze, jeśli przeprowadzisz poważne rozmowy i spiszesz wspólne wnioski na kartce. Warto pokazywać swoje umiejętności. Kto od Ciebie wie lepiej, na co Cię stać! Wysyłaj oferty, ubiegaj się o rozmowę o pracę, dawaj ogłoszenia do prasy o kupnie/sprzedaży. Teraz jest szansa, że inni cię lepiej usłyszą, a twoja informacja szybciej dotrze do adresatów.

Karta Świat pozwoli ci zdobyć autorytet i posłuch tam, gdzie dotychczas nikt nie liczył się z Twoim zdaniem. Warto wywiązywać się z podjętych w zeszłym roku zobowiązań. Ktoś doceni Twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg Twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Bądź miły dla ludzi, bo złośliwa uwaga, czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

Pewien kontrowersyjny temat może zaostrzyć rodzinne dyskusje i spory. Wystrzegaj się niepotrzebnych słów i nieodwracalnych stwierdzeń, bo o awanturę będzie łatwo. Nie warto się kłócić o politykę czy rodzinny majątek przy rodzinnym stole. Lepiej spożytkować energię na spacer czy mały remont, co wszystkich zadowoli i rozładuje złą energię.

Warto aktywnie spędzać wolny czas. Karta ostrzega cię przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych.

Horoskop Miłosny

W 2019 roku Jowisz przebywać będzie w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.12) i przyniesie nam miłosne szanse, okazję do flirtów i romansów, a także możliwość zrealizowania poważnych partnerskich planów. Saturn będzie kontynuował przejście przez znak Koziorożca i pomoże nam zrobić porządki w miłości i w sprawach rodzinnych.

Będziesz w romantycznym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla Ciebie. Wiosną sprzyjać będzie Ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od Ciebie! W wakacje uda Ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której Ci zależy. We wrześniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości.

Opozycja Saturna sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz. To dobry rok na wspólne inwestycje, ślub lub kupienie mieszkania. Samotne Raki powinny pójść za głosem serca i nie przejmować się opiniami innych ludzi. Znajdziecie wreszcie romantyczną i prawdziwą miłość. Raki urodzone między 2 i 14 lipca będą najsilniej odczuwać wpływ opozycji Saturna w tym roku. Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza Twój związek, kto Ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach, zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które Ci ciążą i nie przynoszą pożytku.

Raki urodzone między 12 i 17 lipca czeka opozycja Plutona do ich Słońca. Twoje uczucia mogą być skrajne i nieraz nieadekwatne do sytuacji. Naucz się panować nad emocjami i nie pokazuj ich każdemu, a opanujesz każdy kryzys.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 8.10-31.10, 3.02-28.02, 26.11-19.12, 27.03- 19.04, 3.07-27.07.

Dieta

W 2019 roku masz szansę wprowadzić w życie zdrowe żywieniowe zwyczaje i wreszcie osiągnąć upragnioną wagę. Saturn, który działa opozycją na Twój znak, sprzyja regularnym ćwiczeniom i narzuceniu sobie dyscypliny. Opozycja Plutona da Ci również determinację do walki o sylwetkę i zdrowie. Jowisz dopiero w grudniu będzie działał na Twój znak, dlatego mniej będzie pokus i okazji do pobłażania sobie. W tym roku weź się w garść i pomyśl o sobie. Twoje zdrowie schodzi na drugi plan, bo bardziej martwisz się o bliskich i ich sprawy. W rezultacie nie masz czasu dla siebie i zajadasz emocji. Skrajne uczucia i zmiany nastrojów rekompensujesz ulubionymi daniami. Przywiązanie do matczynej kuchni i ulubionych potraw z dzieciństwa też nie pomaga. Masz wrażliwy żołądek i odchorowujesz nerwowe sytuacje właśnie przez problemy z trawieniem i ściskanie w żołądku. Jesteś łasuchem i trudno ci odmówić sobie deseru i ulubionego dania. Uwielbiasz słodki smak i masz swoje przyzwyczajenia żywieniowe z dzieciństwa, które trudno Ci zmienić.

Dzięki pomocy Saturna i Plutona zrozumiesz, że tak dłużej nie można i zdrowie jest najważniejsze. Trygon Neptuna i sekstyl Urana od marca zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia, jeśli w ostatnich latach cierpiałeś na jakąś chorobę. Bądź jednak ostrożny, bo Saturn może osłabiać twój organizm, zwłaszcza jeśli urodziłeś się między 2 i 14 lipca. W styczniu, lipcu i grudniu unikaj ekstremalnych diet, odpoczywaj i zadbaj o spokój, bo w razie zaniedbania czy przemęczenia możesz osłabić swój organizm na dłużej. Od 16.05 do 1.07 grożą ci złamania, stłuczki i skaleczenia za sprawą Marsa, który przebywać będzie w Twoim znaku.

Izabela Podlaska-Konkel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.