Iwona Marciniak

Pytania o pracę posła PO. Marek Hok: nie mam nic do ukrycia

Marek Hok wspominał, że w kołobrzeskim szpitalu pracował już od 1980 r. 1 września złożył rezygnację. Praktykuje teraz w szpitalu uzdrowiskowym Willa Fot. Iwona Marciniak Marek Hok wspominał, że w kołobrzeskim szpitalu pracował już od 1980 r. 1 września złożył rezygnację. Praktykuje teraz w szpitalu uzdrowiskowym Willa Fortuna
Iwona Marciniak

Po blisko dwóch latach od pierwszych pytań o zatrudnienie posła PO Marka Hoka w szpitalach w Kołobrzegu i Koszalinie oraz w ośrodku w Ustroniu Morskim, poseł zwołał konferencję na ten temat.

Do spotkania z dziennikarzami doszło tydzień po tym, gdy Sławoj Kigina, związany z PiS -em członek Rady Społecznej kołobrzeskiego szpitala i radny sejmiku wojewódzkiego Henrykiem Carewiczem (PiS) zapowiedzieli skierowanie do komisji rewizyjnej sejmiku (a być może i do prokuratury) nadal niejasnej dla nich sprawy zatrudnienia kołobrzeskiego posła PO Marka Hoka w kołobrzeskim szpitalu.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.