Natalia Dyjas-Szatkowska

Przedszkola: podziębione dziecko powinno trafić do lekarza, nie do nas!

- Kiedy córka jest przeziębiona, nie puszczam jej do przedszkola - mówi Izabela Brygider-Maciąg. Fot. Mariusz Kapała - Kiedy córka jest przeziębiona, nie puszczam jej do przedszkola - mówi Izabela Brygider-Maciąg.
Natalia Dyjas-Szatkowska

Pracownicy jednego z zielonogórskich klubów malucha powiedzieli: dość! Zdecydowali się nie przyjmować przeziębionych dzieci. Okazuje się, że problem jest nagminny. Rodzice podrzucają placówkom chore maluchy. A przedszkola zostają z kłopotem i zagrożeniem masowych przeziębień...

- Drodzy rodzice! Informujemy, że od 2 października do odwołania nie będziemy przyjmowały dzieci z katarem, kaszlem itp. Nauczycielki to też ludzie i zachorować mogą! – taki komunikat pojawił się na stronie zielonogórskiego Klubu Malucha Ciuchcia. – Prowodyrem byłam ja – mówi szczerze Agnieszka Klukowska, dyrektorka placówki.

 • Rodzice zostawiają chore maluchy w przedszkolach.
 • Placówki mówią: dość!
 • Co na to kuratorium oświaty?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.