Norbert Ziętal

Przedłużono śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, której ciało znaleziono koło Gorliczyny

Październik 2017 r. Policja przeszukuje okolice łącznika autostradowego koło Gorliczyny. Fot. Archiwum KWP Rzeszów Październik 2017 r. Policja przeszukuje okolice łącznika autostradowego koło Gorliczyny.
Norbert Ziętal

Do 12 stycznia zostało przedłużone śledztwo dotyczące zabójstwa 54-letniej mieszkanki Kędzierzyna - Koźla w województwie opolskim. Jesienią ub. roku jej zwłoki zostały znalezione przy łączniku autostradowym w Gorliczynie.

To jedna z bardziej makabrycznych spraw w naszym regionie, w ostatnim okresie. Najpierw w stodole domu w okolicach Przeworska odkryto zwłoki 55-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla Piotra L. Mężczyzna powiesił się. Nieopodal, koło sklepu, stał należący do niego volkswagen passat kombi. Policjanci znaleźli w nim ślady krwi. Podczas późniejszych czynności wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Następnego dnia przypadkowy mężczyzna poinformował policję, że w okolicach łącznika autostrady A4 w Gorliczynie znalazł damską torebkę. Po tym sygnale policjanci dokładnie przeszukali teren. Najpierw znaleźli worek ze śladami krwi, później przykryte trawą i gałęziami zwłoki kobiety. Jej twarz była zmasakrowana. Okazało się, że to 54-letnia Honorata S. z Kędzierzyna-Koźla, była żona Piotra L.

W dalszej części artykułu: 

 • co ustalono w wyniku sekcji zwłok?
 • na co czekają śledczy?
Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.