Prezydent Duda: Polska nie jest tylko dla Polaków

Czytaj dalej
Fot. Fot. Radosław Dimitrow
Radosław Dimitrow

Prezydent Duda: Polska nie jest tylko dla Polaków

Radosław Dimitrow

Mocne słowa z ust prezydenta Andrzeja Dudy padły wczoraj podczas wizyty w Krapkowicach. Zebrał za nie gromkie brawa od mieszkańców.

Prezydent odniósł się w ten sposób, do sobotnich wydarzeń, które miały miejsce na marszu niepodległości w Warszawie - na niesionych przez narodowców transparentach pojawiły się się rasistowskie hasła i symbole. Wczoraj w hali sportowej w Krapkowicach Andrzej Duda kilkukrotnie podkreślił, że nigdy nie będzie akceptował takich zachowań.

 • Mieszkańcy Krapkowic długo nie chcieli wczoraj wypuścić prezydenta ze spotkania.
 • Zaraz po przemowach robili sobie z nim wspólne zdjęcia.
 • Byli też tacy, którzy zagadywali Andrzeja Dudę o bieżące sprawy dotyczące niezależności sądów, protestu lekarzy, czy też programu 500+.
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Radosław Dimitrow

Jako dziennikarz „Nowej Trybuny Opolskiej” i portalu nto.pl staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmuję się sprawami, które są istotne dla mieszkańców. Relacjonowałem już m.in. przejście tornada, powódź, liczne procesy sądowe, a także ujawniałem informacje niewygodne dla władz: przypadki mobbingu i nieprawidłowości w pracy urzędów. Uważam, że praca dziennikarza polega nie tylko na opisywaniu, ale także naprawianiu rzeczywistości, dlatego przy okazji klęsk żywiołowych niosłem pomoc poszkodowanym, a podczas epidemii koronawirusa organizowałem wsparcie dla służby medycznej.

Na co dzień szczególnie bliskie są mi sprawy mieszkańców powiatów strzeleckiego i krapkowickiego. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Moją pasją jest filmowanie. Od 2017 r. pełnię w redakcji funkcję wydawcy wideo oraz kieruję pracą studia nto tv, które działa w Opolu. Jestem twórcą programów telewizyjnych i dokumentalnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.