Poznań: Na Piątkowie rosły góry śmieci. GOAP kontroluje sytuację, a Remondis sprząta

Czytaj dalej
Fot. Poznańska Osiedla Mieszkaniowa
Bogna Kisiel

Poznań: Na Piątkowie rosły góry śmieci. GOAP kontroluje sytuację, a Remondis sprząta

Bogna Kisiel

Na początku stycznia mieszkańcy zderzyli się ze śmierdzącym problemem. W ubiegłym tygodniu rosły góry śmieci i brakowało pojemników na os. Chrobrego, a w poniedziałek odpadami wypełniły się altanki na os. Batorego.

Co miesiąc grzecznie płacę za wywóz śmieci, a mam syf pod balkonem. Ludzie, ogarnijcie w końcu te śmieci, bo to nie Indie. Tej treści maile i telefony odbierają od ubiegłego tygodnia pracownicy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

- Od świąt borykamy się z problemem wywozu śmieci

– twierdzi Dorota Wesołowska z Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Mieszkańcy dzwonią do nas żądając podjęcia szybkich działań. Zalegające śmieci stanowią zagrożenie, mogą pojawić się szczury. Interweniowaliśmy w Remondisie, GOAP-ie, powiadomiliśmy straż miejską i sanepid.

W dalszej części artykułu dowiesz się m.in. jak zakończyła się kontrola GOAP-u.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Kisiel

Wszystko co dotyczy Poznania, czym żyją mieszkańcy jest mi bliskie. Pod lupę biorę decyzje władz, działalność miejskich spółek, instytucji, związków międzygminnych. Bacznie wsłuchuję się w głos poznaniaków i radnych. Od lat śledzę rozwój aglomeracji poznańskiej, działania podejmowane przez powiat poznański, szczególnie bacznie obserwuję gminę Czerwonak. Chętnie podejmuję tematy społeczne, historie ludzi zmagających się z przeciwnościami losu, pomysły młodych ludzi, które mogą zrewolucjonizować nasze życie. Interesują mnie rozwiązania komunikacyjne, problematyka zagospodarowania przestrzennego i gospodarki odpadami, bo jeśli w tych obszarach nie znajdziemy rozsądnych rozwiązań, to zapłacą za to przyszłe pokolenia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.