Poznaj Osiedle Hawelańska!

Czytaj dalej
Poznaj Osiedle Hawelańska!

Poznaj Osiedle Hawelańska!

Poznaj Osiedle Hawelańska!

Nowoczesne, pełne energii i charakteru miejsce dostępne na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu.
Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy, skąd niedaleko jest do centrum Poznania. Z jednej strony, to gwarancja szybkiego dojazdu do najważniejszych części miasta, gdzie wielu z was prowadzi swoje zawodowe życie.

Z drugiej zaś, położenie osiedla sprzyja spędzaniu wolnego czasu. Jeśli więc marzy Ci się odpoczynek w otoczeniu natury, a jednocześnie chcesz trzymać rękę na pulsie, z gwarancją szybkiej komunikacji z centrum miasta - Osiedle Hawelańska spełni Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz sposobu na najbardziej stylowe wykończenie, przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zakupu mieszkań pod klucz.
Oferowane na rynku pierwotnym mieszkania w ramach inwestycji Hawelańska uczestniczą w programie MdM (mieszkania dla młodych).
Sprawdź ofertę poznańskiego dewelopera i przekonaj się, że nowe inwestycje w Poznaniu mogą Cię zaskoczyć!

POWIERZCHNIE MIESZKAŃ
25 m² - 126 m²
POWIERZCHNIE OGRODÓW
12 m² - 175 m²
CENY OD
156 822 zł

Poznaj mieszkania w Poznaniu, które zrealizują wszystkie Twoje potrzeby. Nowe mieszkania na Winogradach w ramach inwestycji Hawelańska mieszczą się w nowoczesnych budynkach wyróżniających się architektonicznie. Niewielkie nowe poznańskie osiedle zaplanowane jest przez dewelopera w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń oraz komfort mieszkania. Wokół budynków oraz w podziemiach zaprojektowano miejsca parkingowe. nasza inwestycja deweloperska została tak zaplanowana, by do budynków przynależały również ogródki o powierzchni sięgającej nawet 175m2!

Miejsce ma znaczenie

Nowe mieszkania w Poznaniu oferowane w 2017
roku różnią się między sobą cenami, standardem wykończenia, a także lokalizacją. To właśnie lokalizacja zwykle jest czynnikiem decydującym o atrakcyjności mieszkań na sprzedaż. Nowe mieszkania od dewelopera w Poznaniu na ul. Hawelańskiej łączą w sobie te wszystkie zalety. Zlokalizowane są w spokojnej okolicy na Winogradach, które są doskonale skomunikowane z centrum Poznania. Można pojechać autobusem lub wybrać się do centrum Poznania na rowerze, korzystając z dobrej infrastruktury dróg rowerowych. Kierowcy również ucieszą się z dogodnego połączenia z centrum Poznania oraz szybkiego dojazdu do okolicznych miejscowości, dzięki bliskiej odległości od ul.Lechickiej.

Mieszkaj i odpoczywaj na Winogradach

Dostępne na rynku pierwotnym mieszkania przy ul. Hawelańskiej przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają możliwości aktywnego wypoczynku. Niedaleko znajdują się:

Poznaj Osiedle Hawelańska!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.