Poznaj II etap Osiedla Hawelańska !

Czytaj dalej

Poznaj II etap Osiedla Hawelańska !

Nowoczesne, pełne energii i charakteru miejsce dostępne na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu.

Mieszkania przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy, skąd niedaleko jest do centrum Poznania.

Położenie Osiedla sprzyja spędzaniu wolnego czasu. Jeśli więc marzy Ci się odpoczynek w otoczeniu natury, a jednocześnie chcesz szybkiej komunikacji z centrum miasta - Osiedle Hawelańska II etap spełni Twoje oczekiwania.

POWIERZCHNIE MIESZKAŃ
28,73 m² - 76,23 m2
POWIERZCHNIE OGRODÓW
15 m² - 77 m2
BALKONY LUB LOGGIE
do 14 m2
CENY OD
206 856 zł

Nowe mieszkania na Winogradach w ramach inwestycji Osiedle Hawelańska II etap mieszczą się w nowoczesnych budynkach wyróżniających się architektonicznie.

Osiedle Hawelańska II etap zaplanowany jest przez dewelopera w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń oraz komfort mieszkania.

Nasza inwestycja deweloperska obejmuje 230 mieszkań w trzech, 7- piętrowych budynkach - od kawalerek po czteropokojowe, z ogródkami na parterach lub balkonami czy loggiami na wyższych kondygnacjach. Mieszkania są dobrze doświetlone i posiadają funkcjonalne i przemyślane układy wnętrz.

Miejsce ma znaczenie

To właśnie lokalizacja zwykle jest czynnikiem decydującym o atrakcyjności mieszkań na sprzedaż.

Osiedle Hawelańska II etap zlokalizowane jest w spokojnej okolicy na Winogradach, które są doskonale skomunikowane z centrum Poznania. Do centrum Poznania można się wybrać autobusem lub na rowerze, korzystając z dobrej infrastruktury dróg rowerowych. Kierowcy również ucieszą się z dogodnego połączenia z centrum Poznania oraz szybkiego dojazdu do okolicznych miejscowości, dzięki bliskiej odległości od ul. Lechickiej.

Dodatkowym atutem inwestycji mieszkaniowej jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa dzielnicy Winogrady.

Mieszkaj i odpoczywaj na Winogradach

Dostępne na rynku pierwotnym mieszkania na Osiedlu Hawelańska II etap przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają możliwości aktywnego wypoczynku. Niedaleko znajdują się:

• Park Cytadela wraz z muzeum oraz licznymi atrakcjami,
• Trasa rowerowa wzdłuż malowniczego wybrzeża Warty,
• Park Szelągowski,
• Rezerwat Żurawiniec,
• Rezerwat „Meteoryt Morasko”.

Osiedle Hawelańska

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.