Postanowili zrobić karierę w show-biznesie. Jak im idzie?

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
B. Wolska, A. Karbowniczak

Postanowili zrobić karierę w show-biznesie. Jak im idzie?

B. Wolska, A. Karbowniczak

Karol Kus szykuje się do występu w Sopocie, Zuzanna Borucka ma już ponad milion widzów na YouTube, Beata Spychalska nagrała teledysk, Wiktorię Kulaszewską zobaczymy w ,,Na Wspólnej”, a Marek Górzyński wraz z synami tworzy zespół ,,Stopklatka”. Jak radzą sobie osoby z Chodzieży, które postanowiły walczyć o swoje miejsce w show-biznesie?

Pochodząca z Laskowa Zuzanna Borucka, czyli Banshee to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich vlogerek. Liczba subskrybentów jej kanału w serwisie YouTube przekroczyła już milion! Ona sama jest zaś aktywna nie tylko na tej platformie, ale również w innych mediach społecznościowych.

Jak sama pisze na swoim oficjalnym blogu:

pierwsze 100 tys. widzów zdobyła mając 18 lat, a rok później miała już pół miliona odbiorców. Wymarzony milion osiągnęła w wieku 21 lat. W nagrodę otrzymała od YouTube pamiątkowy, złoty przycisk „play”.

Fani Zuzanny Boruckiej, która jakiś czas temu zrezygnowała z pseudonimu Banshee i obecnie występuje w sieci pod swoim pełnym nazwiskiem, dwukrotnie mogli oglądać ją w reklamie telefonii „Plush”. Zagrała też niewielką rolę w filmie „Szkoła uwodzenia Czesława M.” i była wielokrotnie zapraszana do telewizji.

W ubiegłym roku kupiła swoje pierwsze mieszkanie, a później – działkę nad jeziorem, na której wybudowała domek w stylu norweskim. Na co dzień współpracuje z wieloma znanymi markami, których produkty pojawiają się w jej filmikach. Reklamowała w ten sposób m.in. słodkości Wedla, a na swoim Instagramie zachęcała do udziału w loterii Lay’s.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
B. Wolska, A. Karbowniczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.