POLANKA kameralna

Czytaj dalej
POLANKA kameralna

POLANKA kameralna

POLANKA kameralna

Liczy się lokalizacja! POLANKA kameralna, inwestycja położona przy ul. Polanka 10A w Poznaniu, to miejsce idealne dla osób ceniących sobie bliskość wszystkich udogodnień miasta.

Miasto w zasięgu ręki

W odległości zaledwie kilku minut spacerem znajdują się centra handlowe Malta i Posnania, w tym sklepy, kina, restauracje oraz przystanki tramwajowe, autobusowe i węzeł komunikacyjny Rondo Rataje. Atutami lokalizacji są pobliskie szkoły, przedszkola oraz uczelnie, wraz ze wszystkimi wydziałami Politechniki Poznańskiej. Przyjazna infrastruktura wspiera mieszkańców w realizacji aktywnego trybu życia.

Naturalne otoczenie

Lokalizacja POLANKI kameralnej to bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego oraz Parku Maltańskiego wraz z pełnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. To idealne miejsce zarówno na niedzielne rodzinne spacery, jak i aktywne spędzenia czasu, choćby na wycieczkach rowerowych czy rolkach. Istnieje możliwość skorzystania ze stoku narciarciarskiego Malta Ski oraz Wake Parku Malta. W bliskiej odległości znajdują się także baseny Term Maltańskich oraz Ogród Zoologiczny.

POLANKA kameralna to przyjazny środowisku, nowoczesny budynek. Zadbaliśmy o komfort mieszkańców, wykorzystując naturalne materiały budowlane. Technologia cegły wapienno-piaskowej SILKA zapewnia pełen komfort termoizolacyjny, przy jednoczesnym ograniczeniu strat energetycznych. Ostatnia kondygnacja to przestronne apartamenty stworzone z ekologicznych materiałów, w tym włókna drzewnego, w technologii umożliwiającej aranżację przestrzeni pod klienta. Wyjątkowy mikroklimat gwarantuje komfort oraz chroni przed utratą ciepła w zimie i upałem w lecie.

Kameralny urok miejsca

POLANKA kameralna to niewielka inwestycja, której założeniem jest stworzenie przyjaznego, przemyślanego pod względem funkcjonalnych rozwiązań, miejsca dla przyszłych mieszkańców. Do dyspozycji najmłodszych pozostaje ekologiczny plac zabaw, a dla miłośników rowerów - praktyczne stojaki. 5-piętrowy budynek wyposażony jest w nowoczesną windę. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe oraz garaże w hali po budynkiem.

Twoja przestrzeń

POLANKA kameralna to 40 mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 34,4m2 do 62,6m2 oraz 2 apartamenty: 4-pokojowy o powierzchni 144,8 m2 i 5-pokojowy o powierzchni 119,1m2, położone na ostatniej kondygnacji. Wszystkie mieszkania posiadają przemyślane, funkcjonalne układy pomieszczeń, ustawne pokoje oraz duże balkony lub przestronne tarasy. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni lub pozostawienia otwartego aneksu kuchennego. We współpracy z Habitum Architekci oferujemy wykonanie aranżacji wnętrz, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, oraz wykończenia pod klucz.
Termin oddania inwestycji: czerwiec 2018.

POLANKA kameralna, ul. Polanka 10A, Poznań

POLANKA kameralna

DOM-EKO

Biuro sprzedaży mieszkań

Poznań, 61-131
ul. Kaliska 22A/5
Tel./fax. (61) 824 41 16
e-mail: [email protected]

biuro czynne:
pon - pt: 9.00 - 17.00
sobota: nieczynne

www.dom-eko.com.pl

POLANKA kameralna

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.