Izabela Podlaska-Konkel

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna (23 sierpnia - 22 września)
Izabela Podlaska-Konkel

Przed Tobą bardzo dobry czas dla kariery, awansu i umocnienia zawodowej pozycji. Trudno Ci będzie jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą, trzeba będzie czasami wybierać, co ważniejsze. Trygon Plutona zapewni Ci pokłady sił życiowych i moc towarzyskich atrakcji. Teraz okaże się, że znajdziesz w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz.

Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od marca da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże, czy nowe dziedziny wiedzy. Ubiegaj się o pracę w zawodach związanych z szkoleniami i uczeniem, a także doradztwem i analizą danych. Teraz okaże się, że lata poświęcone na naukę i doszkalanie zaprocentują awansem lub lepszą, stabilniejszą pracą. Dzięki wsparciu Merkurego w sierpniu i wrześniu ostaniesz doceniony i nagrodzony przez przełożonych lub zdobędziesz nowe zlecenia i kontrakty.

Tarot

Zajmij się sprawami, które dotyczą domu i rodziny. Pieniądze i oszczędności okażą się ważnym tematem do rozmów i poufnych narad. Karta Świat radzi, abyś w sprawach zawodowych zrobił duży krok. Zdobądź się na odwagę i pokonaj nie tylko swoje obawy, ale i wroga, który dotychczas psuł Ci humor i perspektywy awansu. W połowie roku ktoś pomoże Ci zrealizować małe marzenie. Wiosną spodziewaj się wyjątkowego i romantycznego spotkania. Uważaj jednak na pokusę zostawienia wszystkiego i wyruszenia w podróż dookoła świata. Bądź w kontakcie z bliskimi, trzymaj rękę na pulsie, bo pewne propozycje czy wydarzenia jesienią mogą decydująco wpłynąć na twój związek i finanse.

Przed Tobą rok pełen zaskakujących propozycji, wielkich oczekiwań, ryzykownych działań i szans na miłosne szczęście. Karta Cesarzowa wskazuje, że coś cię zadowoli i poczujesz, że żyjesz pełnią życia. Działaj z rozmachem i odwagą, choć nie zawsze uda się wszystko zrobić zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Cesarzowa sprzyja nie tylko zabawie i rozrywkom, ale i zaczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o pieniądze, pożyczki i dofinansowanie. Ludzie będą sobie przychylni, a samotni mają szansę na romans stulecia.

Bądź sobą i nie pozwól się nikomu krytykować. W końcu i tak okaże się, że miałeś rację, nie trać więc czasu na bezproduktywne dyskusje i rób swoje. Szybko okaże się, możesz wreszcie ruszyć do przodu pewną zaległą sprawę. Bliska osoba poprosi Cię o pomoc i lepiej szybko wywiązać się z obietnic, niż odkładać sprawy na później. Unikaj jednak konfliktów, bo ktoś może sprowokować cię do wygłoszenia opinii, przez którą stracisz przychylność pewnej ważnej osoby.

Horoskop miłosny

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Neptun działa opozycją na twój znak i pomaga ci poczuć więcej emocji niż zwykle. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Panny w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. Latem przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. Nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Samotni mają wtedy szansę na miłość!

W drugiej połowie roku nabierzesz wiary w siebie, pokonasz kompleksy i zdobędziesz popularność w towarzystwie. Trudno jednak będzie upolować Cię na dłużej. Samotne Panny poszukają raczej okazji do zabawy, a nie wielkiej i poważnej miłości. Składać będziesz obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmieniać będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz niejedno serce! Panny, które już są z kimś związane będą cieszyć się życiem. To dobry rok, aby podejmować ważne wspólne decyzje, stawać na ślubnym kobiercu, planować narodziny dziecka.

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 6 i 12 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, zakochanie, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.

Korzystny czas na randki i miłość: 3.02-28.02, 26.11-19.12, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 21.08-13.09.

Dieta

W 2019 roku spotkasz na swojej drodze wiele pokus, a twój rytm dnia może się bardzo zmienić. Dlatego bardziej niż zwykle będziesz potrzebował dyscypliny i dobrego planu, aby utrzymać się w formie. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku sprzyja folgowaniu zachciankom i odstępstwom, który mogą się skończyć nadprogramowymi kilogramami, jeśli w odpowiednim momencie nie powiesz stop. Neptun naprzeciwko twojego znaku będzie sprzyjał jedzeniu poza domem i w nowym towarzystwie, co nie pomaga w dyscyplinie jedzeniowej.

Na co dzień masz obsesję na punkcie zdrowia i jedzenia, ale trudno ci utrzymać dyscyplinę, bo wciąż jesteś czymś zajęty i nie jesteś w stanie pilnować godzin posiłków. Po prostu zapominasz o jedzeniu i rzucasz się na to, co masz pod ręką, kiedy głód jest nie do zniesienia. Twój plan dnia tak się zmienia, że czasami nie jesteś w stanie jeść o stałych porach, co odbija się na twojej kondycji i wadze. Nieraz traktujesz gotowanie i jedzenie jako nagrodę za wysiłek i ciężką pracę. Dlatego czasem odpuszczasz sobie reguły na jakiś czas, bo nie potrafisz robić cały czas tego samego i wytrwać w ambitnych postanowieniach.

Czujesz też zbyt dużą presję i jesteś przepracowany, więc trzymanie się ścisłej diety to dla ciebie czasem zbyt wiele. Masz skłonność do różnego rodzaju alergii pokarmowych i problemów z przyswajaniem niektórych składników.

W tym roku nie katuj się radykalną dietą, bo zaraz po jej zakończeniu będziesz miał ochotę zjeść coś normalnego i wszystko wróci do punktu wyjścia.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.