Osiedle Ziołowe

Czytaj dalej
x

Osiedle Ziołowe

x

Osiedle Ziołowe to kameralny zespół domów w zabudowie szeregowej zlokalizowany w podpoznańskich Tulcach. W pierwszym i drugim etapie realizacji inwestycji wybudowane zostały trzy zespoły budynków w zabudowie szeregowej. W skład każdego zespołu wchodzić będą domy jednorodzinne o układzie typu B i C. W budynku typu B o powierzchni 112,34 m2 zaprojektowany został przestronny salon z aneksem kuchennym, WC, przedsionek i garaż na parterze oraz trzy sypialnie, garderoba i duża łazienka na piętrze. W budynku typu C o powierzchni 114,01 m2 zaprojektowany został przestronny salon z oddzielną kuchnią, łazienka i przedsionek z miejscem na garderobę na parterze oraz cztery sypialnie i duża łazienka na piętrze. Każdy z budynków posadowiony jest na oddzielnej działce o powierzchni od 180 – 480m2.

Nasze domy budowane są w technologii tradycyjnej, z najwyższej klasy materiałów budowlanych gwarantując przyszłym Mieszkańcom wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo i spokój na lata. Osiedle Ziołowe to propozycja dla osób ceniących podmiejski spokój, a jednocześnie wygodę jaką niesie ze sobą bliskie sąsiedztwo dużego miasta. W pobliżu nowobudowanego osiedla znajdują się lasy oraz liczne tereny rekreacyjne, które pozwalają odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. W bliskim sąsiedztwie Osiedla Ziołowego zlokalizowane są sklepy, szkoła oraz przedszkole, co sprawia, że załatwianie bieżących spraw odbywać może się szybko i sprawnie. Lokalizacja inwestycji w podpoznańskich Tulcach zapewnia dogodny i szybki dostęp do miejskiej infrastruktury Poznania. Osiedle Ziołowe to miejsce, w którym warto zamieszkać.

Pierwszy etap realizacji obejmuje budowę zespołu nr 1 składającego się z 8 domów szeregowych o powierzchni od 112m2 do 114m2 . Każdy z budynków posadowiony jest na oddzielnej działce. Z tego względu przyszli Nabywcy dysponować będą pełną i wyłączną własnością zakupionej nieruchomości. Domy szeregowe budowane w ramach I etapu Osiedla Ziołowego położone są na działkach o powierzchni od 182m2 do 374m2 . Wszystkie budynki wchodzące w skład zespołu nr 1 posiadać będą bezpośrednie zjazdy na drogę gminną – ulicę Cyniową. Taki układ inwestycji sprawia, że przyszli Mieszkańcy Osiedla Ziołowego nie będą musieli ponosić żadnych kosztów związanych z utrzymaniem drogi, które pojawiają się w przypadku prywatnych dróg wewnętrznych. Zakończenie prac budowlanych związanych z realizacją I etapu Osiedla Ziołowego planowane jest na październik 2019r.

W II etapie planujemy oddać do użytku zespoły budynków nr 2 i 3 składające się kolejno z 8 i 7 domów szeregowych. W tym etapie oddamy do Państwa dyspozycji budynki o powierzchni od 112m2 do 166m2 . Tak jak w przypadku I etapu, każdy szeregowiec posadowiony jest na oddzielnej działce, co sprawia, że przyszli Nabywcy dysponować będą pełną i wyłączną własnością zakupionej nieruchomości. W II etapie budowy Osiedla Ziołowego zaoferować możemy Państwu domy szeregowe położone są na działkach o powierzchni od 182m2 do 486m2 . Każda ze sprzedawanych działek posiadać będą bezpośrednie zjazdy na drogę gminną – ulicę Chabrową. W związku z tym faktem przyszli Mieszkańcy Osiedla Ziołowego nie będą musieli ponosić żadnych kosztów związanych z utrzymaniem drogi, które pojawiają się w przypadku prywatnych dróg wewnętrznych. Zakończenie realizacji II etapu Osiedla Ziołowego planowane jest na październik 2019r.

Dane kontaktowe:

Kos-Dom Sp. z o.o.
Poniatowskiego 12,
62-030 Luboń

tel - 618103343,
email: [email protected]
http://kosdom.pl/

biuro czynne: Pn-Pt - 8-16.

x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.