Osiedle Stolarska, Murowana Goślina

Czytaj dalej
x

Osiedle Stolarska, Murowana Goślina

x

Os. Stolarska to malownicze osiedle realizowane przez dewelopera Linea na granicy miasta Murowana Goślina i Przebędowa. Inwestycja została zaplanowana kompleksowo, deweloper realizuję nie tylko budynki, ale również to, co je otacza: sieć utwardzonych i oświetlonych dróg wewnętrznych, parkingi, aleje spacerowe, osiedlową zieleń, place zabaw, małą architekturę i wiele innych elementów, które razem składają się na ostateczny kształt osiedla.

W ramach inwestycji deweloper Linea oferuje dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Budynki typu LARGO i FORMA, to 4 lub 3 pokoje na 74 m kw. powierzchni mieszkalnej, podzielonej na strefę dzienną oraz prywatną. Na parterze znajdziemy salon wraz z aneksem kuchennym. Natomiast na piętrze znajdują się trzy lub dwa pokoje i łazienka. Largo i Forma to opcja idealna dla rodziny z dwójką dzieci.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja. Os Stolarska jest położone na granicy miasta Murowana Goślina z dala od miejskiego zgiełku, w niedalekim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Taka lokalizacja sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się prawdziwą ciszą i spokojem. Dodatkowo należy podkreślić, że nieopodal znajduję się przystanek PKP z którego w 25 min mieszkańcy osiedla dojadą do centrum Poznania. Tutaj żyje się spokojniej, bliżej natury, a jednocześnie pozostaje się w głównym nurcie wydarzeń. Murowana Goślina to spokojne miasteczko, a wiele spraw Mieszkańcy załatwią od ręki. Placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, zaplecze handlowo-usługowe, a nawet miejsca pracy znajdują się w pobliżu inwestycji. 

Władze gminy Murowana Goślina stawiają na rozwój z poszanowaniem wyjątkowej przyrody. Członkostwo w elitarnym stowarzyszeniu Cittàslow, czyli Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia zobowiązuje!

x

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.