Osiedle Parkowe Komorniki

Czytaj dalej
Osiedle Parkowe Komorniki

Osiedle Parkowe Komorniki

Osiedle Parkowe Komorniki

Osiedle Parkowe to w pełni zagospodarowane miejsce dla wszystkich ceniących sobie wygodę i nowoczesność. Głównym zamierzeniem inwestycji jest połączenie komfortu życia w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego w sąsiedztwie przyrody i zieleni, a z drugiej strony z szybkim i bezkolizyjnym dojazdem do Poznania. Na obszarze 7,9 ha zbudowaliśmy i sprzedaliśmy kilkadziesiąt domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz 6 budynków wielorodzinnych. Na terenie znajdują się także: sklep, salon urody, stomatolog, oraz dla najmłodszych place zabaw. W najbliższym sąsiedztwie mieszkańcy znajdą przedszkola, szkoły, przychodnie oraz kompleks boisk wielofunkcyjnych „ Orlik”. Osiedle ma też dobre połączenie komunikacyjne podmiejskimi liniami 701 i 702 z Poznaniem i Luboniem. 

Na Osiedlu Parkowym wszystkie domy podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Dodatkowo na osiedlu rozprowadzona jest sieć telewizji kablowej i internetowej. W standardzie mieszkania wyposażone są w rolety zewnętrzne, piec gazowy z grzejnikami, wykonane jest ogrzewanie podłogowe w łazience, podjazd i podejście z kostki brukowej oraz wysiana trawa na ogrodzie. 

Obecnie na Osiedlu Parkowym przy ul. Malwowej, jako ostatni etap tej inwestycji powstaje 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m2 z garażem. Termin oddania: I kwartał 2019

Osiedle Parkowe Komorniki

POZ INWEST Sp. z. o.o. Sp. K.,
ul. Komornicka 92, 62-051 Wiry
Biuro sprzedaży :
ul. Wrzosowa 1A/3, 62-052 Komorniki
Tel. : +61 810 76 80, tel : +48 600 915 174, 571 244 137 
www.pozinwest.pl
e-mail : [email protected],
[email protected]

Osiedle Parkowe Komorniki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.