Osiedle Nowe Złotniki

Czytaj dalej
Osiedle Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki w gminie Suchy Las to miejsce wymarzone dla rodzin oraz osób chcących odciąć się od miejskiego gwaru. Powstające domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej to lokale dwupoziomowe, w metrażach od 125 do 151 m2. Działki mają powierzchnię od 325 do 530 m2. Każdy segment posiada indywidualny ogródek, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem. Wnętrze ma dużą, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, którą łatwo dostosować do stylu życia oraz ponadstandardową liczbę pomieszczeń (aż cztery sypialnie i dwie łazienki).

W I etapie, zakończonym w marcu 2016, powstały 22. Większość ma już lokatorów. Aktualnie trwa budowa II etapu, w ramach którego powstają kolejne 22 lokale, o powierzchni od 131 do 144 m2, w cenie od 499 tys. zł. Planowana jest realizacja kolejnych etapów.

Lokalizacja osiedla pozwala na spędzenie czasu na powietrzu w otoczeniu przyrody, kilka kroków od lasu. Natomiast atrakcyjna i zadbana okolica gwarantuje bliskość szkoły, przedszkola, sklepów, urzędów, obiektów sportowych czy placów zabaw. Osiedle posiada też pełną infrastrukturę gminną, gotowe drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wszystkie media, w tym instalacja światłowodowa.

Domy na Osiedlu Nowe Złotniki oddawane są w standardzie deweloperskim podwyższonym, co oznacza, że w cenie otrzymujemy bogaty pakiet wyposażenia dodatkowego, na przykład zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni, instalację pod kominek w salonie czy gotowy taras.

Kilka minut wystarczy na dotarcie ze Złotnik do Zachodniej Obwodnicy Poznania, którą sprawnie dojedziemy do innych, okolicznych miejscowości oraz do autostrady A2. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek, z którego kursują autobusy do Poznania.

Osiedle Nowe Złotniki budowane przez Duda Development łączą w sobie trzy najczęściej poszukiwane cechy podmiejskiej inwestycji – wygodę mieszkania blisko, przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz spokój i sąsiedztwo terenów zielonych.

Osiedle Nowe Złotniki

Więcej na http://nowezlotniki.pl/
Aby obejrzeć dom pokazowy, zadzwoń
+48 605 25 88 88
lub napisz nowezlotniki@dudadevelopment.pl

Osiedle Nowe Złotniki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.