"Osiedle na wzgórzu" Jedyna taka inwestycja w okolicy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

"Osiedle na wzgórzu" Jedyna taka inwestycja w okolicy

Materiał informacyjny

Osiedle na Wzgórzu to nowa inwestycja mieszkaniowa, która będzie zlokalizowana w Gruszczynie przy ul. Nowowiejskiego. W ramach I etapu wybudowanych zostanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znajdują się dogodne metraże - 113, 135 oraz 150 m2 na działkach o powierzchni nawet 515 m2.

Przemyślany projekt
Domy na osiedlu na Wzgórzu charakteryzować będzie funkcjonalny układ pomieszczeń oraz bardzo wysoki standard wykończenia. Każdy budynek wyposażony będzie w okna z roletami, przesuwne okno tarasowe, ogrzewanie podłogowe w kuchni oraz łazienkach, piec gazowy z zasobnikiem ciepłej wody oraz instalację pod klimatyzację.

Nowoczesna i estetyczna architektura inwestycji będzie doskonale współgrać z malowniczym otoczeniem lasów i terenów zieleni. Do każdego domu przynależeć będzie garaż oraz jedno miejsce parkingowe. Deweloper zadba również o drogę wewnętrzną, oświetlenie oraz wyposażenie osiedla w elementy małej architektury.

Doskonała lokalizacja
Od centrum Swarzędza osiedle dzieli 3,5 km, a od granic Poznania 5 km. W sąsiedztwie znajdują się placówki oświaty, sklepy spożywcze, restauracja, przychodnia, przystanek autobusowy oraz stacja PKP.

Osiedle na Wzgórzu to inwestycja, która doskonale podkreśla strategię konsekwentnie realizowaną przez firmę Planetbud Development - oferowania najwyższej jakości domów w doskonałej lokalizacji.

Za oknem spokój…
Osiedle Na Wzgórzu to idealne miejsce dla rodzin ceniących ciszę, spokój oraz możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zakończenie I etapu planowane jest na grudzień 2020 r. Cena za m2 rozpoczynać się będzie od 4700 zł brutto.

Planet-Bud Development Sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 1 lok. 4, 62-020 Swarzędz
e-mail: biuro@planet-bud.pl
tel: +48 61 670 30 35
godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
www.planet-bud.pl/
www.planet-bud.pl/na-wzgorzu-1-etap/
Materiał informacyjny

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.