Osiedle Kwiatowe w Zalasewie

Czytaj dalej
x

Osiedle Kwiatowe w Zalasewie

x

Nowe Kwiatowe to IV i V etap Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. Inwestycja to konsekwentna kontynuacja budowy domów o nowoczesnej architekturze oraz wysokim standardzie wykonania.

Czas na kolejny etap

W ramach inwestycji Nowe Kwiatowe wybudowanych zostanie 90 komfortowych lokali w zabudowie szeregowej, zarówno jedno jak i dwukondygnacyjnych oraz 6 domów w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znajduje się 5 powierzchni lokali: 50, 99, 115, 150 oraz 160 m2. Do każdego domu przynależeć będą 2 miejsca parkingowe lub garaż oraz ogródek o powierzchni nawet 360 m2. 

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość dopasowania układu mieszkania do własnych potrzeb, co pozwoli na realizację zindywidualizowanych oczekiwań względem funkcjonalności. Dla najbardziej wymagających przygotowano także bogate pakiety dodatkowe, takie jak m.in. adaptacja poddasza czy kominek.

Doskonała lokalizacja

Zalasewo jest dynamicznie rozbudowującą się miejscowością, o bogatej infrastrukturze. Idealna lokalizacja osiedla Kwiatowego umożliwia szybki dojazd do centrum stolicy Wielkopolski. Dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA) ułatwi życie niezmotoryzowanym. Nowe Kwiatowe usytuowane jest w pobliżu żłobka, przedszkola oraz szkoły podstawowej. Sąsiadujące z osiedlem tereny zieleni oraz obszary rekreacyjne stanowią o wyjątkowości naszej inwestycji. Dla wygody mieszkańców na Osiedlu Kwiatowym powstaną drogi wewnętrzne oraz miejsca postojowe dla odwiedzających. Inwestycja zostanie również wyposażona w elementy małej architektury.

Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2020 i lipiec 2021 roku.

Planet-Bud Development Sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 1 lok. 4, 62-020 Swarzędz
e-mail: [email protected]
tel: +48 61 670 30 35
godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
www.planet-bud.pl/
www.planet-bud.pl/kwiatowe-4-i-5-etap/
x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.