Osiedle Księżnej Dąbrówki

Czytaj dalej
Osiedle Księżnej Dąbrówki

Osiedle Księżnej Dąbrówki

Osiedle Księżnej Dąbrówki

Osiedle Księżnej Dąbrówki już od siedemnastu lat rozbudowuje rodzinna firma deweloperska Nickel Development. Jest ono położone w Dąbrówce, jednej z najlepiej rozwiniętych miejscowości na zachodnich przedmieściach Poznania.

Aktualnie powstaje dziesiąty etap inwestycji, który obejmuje mieszkania w niskich, dwupiętrowych domach jednorodzinnych przy ul. Fosowej, a także domy dwulokalowe przy ul. Gościniec. To łącznie 97 lokali, w tym 69 mieszkań oraz 28 domów bliźniaczych. Będą one od razu otoczone zagospodarowanym terenem, wyposażonym w całą potrzebną do codziennego życia infrastrukturę: drogi, chodniki, oświetlenie uliczne, place zabaw, a także szkoły, sklepy, przychodnie i kościół. Wygodny dojazd do Poznania zapewnia obwodnica oraz podmiejska kolej, dzięki której w kilkanaście minut dojedziemy do dworca głównego. Stacja położona jest w pobliżu osiedla, co stanowi dla mieszkańców dodatkowe ułatwienie.

Osiedle od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Nowoczesna architektura oraz czytelne układy mieszkań i domów odpowiadają gustom różnych osób, począwszy od młodych par, poprzez rodziny, a kończąc na seniorach, sprowadzonych tu przez dorosłe dzieci. Społecznym fenomenem są przeprowadzki tutejszych mieszkańców pomiędzy etapami osiedla. Dzięki temu wraz z rosnącymi potrzebami, rodziny mogą przenosić się do coraz większych mieszkań, unikając dyskomfortu związanego ze zmianą otoczenia.

Do wyboru w tym etapie inwestycji są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 50 do 75 m kw. Z kolei domy mają do pięciu pokoi i metraż od 104 do 146 m kw. W przypadku domów, jak również mieszkań parterowych oferta obejmuje prywatne ogródki i to właśnie one jak dotąd cieszyły się największym wzięciem.

Szczegóły dotyczące osiedla na stronie internetowej dabrowki.com. Zapraszamy również na spotkania do naszych biur sprzedaży - zarówno w Dąbrówce, przy ul. Komornickiej, tuż obok terenu budowy, gdzie handlowcy są do dyspozycji trzy razy w tygodniu, jak i w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110, które czynne jest we wszystkie dni robocze oraz w soboty. Z biurem sprzedaży można skontaktować się również telefonicznie
pod nr tel. 506 175 176.

Osiedle Księżnej Dąbrówki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.