Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Czytaj dalej
Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle KAMERALNE II położone jest przy ulicy Gospodarskiej w dzielnicy Poznań – Spławie, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. W bliskiej okolicy znajduje się centrum z zespołem szkół, placówkami służby zdrowia, bankiem, pocztą, usługami handlowymi oraz dyskontami spożywczymi. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo-usługowe Franowo (m.in. M1, Auchan, IKEA, OBI, Decathlon, JULA, Jysk, RTV EURO AGD) oraz Cinema City – Kinepolis. W sąsiedztwie zaledwie 300 m od osiedla Kameralnego znajduje się przystanek autobusowy dla linii nr 54, 62 i 244, którymi dotrzeć można do Ronda Rataje, a stamtąd do samego centrum Poznania. Dogodna lokalizacja osiedla Kameralnego II pozwala na szybki dojazd do centrum również samochodem. Dodatkowo, usytuowane jest blisko wjazdu na autostradę A2, którą – łącznie z trasą S11 – traktować można, jako obwodnicę Poznania.

SZLACHETNE DREWNO I MODNE CEGŁY

Będące wciąż w budowie osiedle Kameralne II docelowo będzie stanowiło kompleks prawie 40 budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Projekty domów, jakie znajdują się i znajdą na osiedlu w dzielnicy Poznań – Spławie są niezwykle atrakcyjne i nowoczesne. Elegancka stylistyka, w jakiej powstają zamieszkane już budynki i nowe domy na sprzedaż w Poznaniu charakteryzuje się połączenie drewnianych, klasycznych elementów i nowoczesnej, bardzo modnej cegły. Każdy z oferowanych domów wolnostojących posiada dobudowany garaż. Powierzchnia nieruchomości w Poznaniu waha się od 109 m2 do 150 m2, w zależności od projektu, na jaki się Państwo zdecydujecie. Dodatkowo każdy dom posiada dodatkowe 15 m2 nad garażem, które wykorzystać można do celów magazynowych. Przestronne, eleganckie, funkcjonalne domy, dzięki decyzji dewelopera o braku skosów na piętrze, posiadają wszystkie pomieszczenia w pełnej wysokości. Usytuowanie osiedla sprawia, że do każdego budynku wpada mnóstwo światła, co – wraz z najwyższej jakości materiałami zastosowanymi do budowy domów jednorodzinnych – pozwalają zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Domy na osiedlu Kameralnym II posiadają od 4. do 5. pokoi – w zależności od projektu – i mają możliwość zmiany układu pomieszczeń, wedle potrzeb Klientów. Dodatkową zaletą domów w dzielnicy Poznań – Spławie jest brak czynszu do wspólnoty, zapewniony dzięki przepisywaniu pełnej własności działki i domu na kupujących.

NIEZALEŻNY GARAŻ

Firma budowlana WALEROWICZ (Kotlin) zadbała o to, by wszystkie garaże na osiedlu Kameralnym II zostały wybudowane bezpośrednio przy bocznej granicy działki i – jednocześnie – połączone z domem. Taki zabieg pozwolił znacząco zwiększyć powierzchnie ogrodów. Na działce sąsiedniej, zabudowa domu odpowiada lustrzanemu odbiciu, dzięki czemu to garaże posiadające oddzielne ściany nośne, a nie domy, zlokalizowane są bezpośrednio obok siebie, co daje mieszkańcom osiedla komfort i niezależność.

MIESZKANIE DLA MŁODYCH (MDM) – POZNAŃ – SPŁAWIE

Kupując dom od firmy budowlanej WALEROWICZ (Kotlin) mogą Państwo skorzystać z preferencyjnych warunków programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Część domów na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie jest już zamieszkała, kolejne są w budowie, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś. Oferowane domy WALEROWICZ posiadają bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, niższe nawet od cen apartamentów w Poznaniu.

KOMFORTOWE DOMY W POZNANIU – NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA

Domy WALEROWICZ budowane są ze starannością dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają pełne wykończenie zewnętrzne (m.in. pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody wymagające wyłącznie okładzin) oraz podstawowe wykończenie wewnętrzne (m.in. otynkowane ściany i sufity, podłogi pokryte posadzkami), a także kompletne instalacje (centralne ogrzewanie z piecem i grzejnikami, instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację radiowo-telewizyjną, instalację telefoniczną i domofonową). Dzięki zastosowaniu do ocieplenia grubej warstwy styropianu oraz wełny mineralnej, budynki są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, każdy dom na osiedlu Kameralnym jest przystosowany do montażu kominka w pokoju dziennym.

https://www.walerowicz.eu/kameralne2/

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Walerowicz Investment Sp. z o.o.
ul. Polna 2f, 63-220 Kotlin
facebook: fb.me/walerowicz.eu

SPRZEDAŻ DOMÓW
tel. +48 516 383 218
tel. +48 881 213 399
mail: domy@walerowicz.eu

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.