Osiedle Botaniczna

Czytaj dalej
Osiedle Botaniczna

Osiedle Botaniczna

Osiedle Botaniczna

Osiedle Botaniczna to nowoczesne osiedle w pobliżu centrum Poznania, w odległości zaledwie kilkuset metrów od ogrodu Botanicznego oraz Jeziora Rusałka. To idealna lokalizacja dla osób prowadzących intensywny, miejski styl życia, a jednocześnie poszukujących możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Budynki pierwszego etapu osiedla dzięki charakterystycznej bryle i kontrastowym wykończeniu są jednym z najlepiej rozpoznawalnych obiektów po zachodniej stronie Poznania. Wraz z oddaniem drugiego etapu osiedla dołączą do nich równie okazałe budynki Wieżowca oraz Domu Apartamentowego z nowoczesnym wykończeniem perforowaną blachą w kolorze szampana.

W sprzedaży są aktualnie mieszkania drugiego etapu Osiedla Botaniczna. Dostępnych jest 148 z 233 mieszkań. Znajdą się̨ one w niskich, 5-piętrowych blokach oraz 11-piętrowym wieżowcu. Będą̨ liczyły od 2 do 4 pokoi rozplanowanych zgodnie z tymi samymi zasadami, które docenili dotychczasowi nabywcy mieszkań na Botanicznej, a także analitycy rynku, podkreślający ergonomię zastosowanych tu rozwiązań. Metraż̇ nowych mieszkań́ to od 33 do 111 m kw. Najmniejsze z dwupokojowych mieszkań́ będą̨ miały cechy kawalerki. Ich wartością̨ dodaną i ważnym wyróżnikiem na rynku jest wydzielona w przemyślany sposób sypialnia. To rozwiązanie spotkało się̨ z dużym uznaniem nabywców już̇ w pierwszym etapie budowy osiedla.

Dom Apartamentowy poza elewacją będzie charakteryzował się również ekskluzywną strefą wejścia zaaranżowaną z użyciem materiałów naturalnych najwyższej jakości oraz designerskiego oświetlenia.

Szczegóły dotyczące osiedla na stronie internetowej botaniczna.com. Zapraszamy również na spotkania do naszych biur sprzedaży w Poznaniu - zarówno na terenie osiedla, przy ul. Zofii Nałkowskiej, jak i przy ul. Piątkowskiej 110. W obu biurach handlowcy są do dyspozycji klientów we wszystkie dni robocze. Z działem sprzedaży można skontaktować się również telefonicznie pod nr tel. 506 175 176.

Osiedle Botaniczna

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.