Nowe Żegrze

Czytaj dalej
Nowe Żegrze

Nowe Żegrze

Nowe Żegrze

Na poznańskich Ratajach przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstaje osiedle wielorodzinne o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. Inwestycję będą tworzyć cztery budynki, gdzie znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne miejskie życie. W pierwszym z nich przy ul. Byteńskiej znajdą się 24 mieszkania o powierzchni od 42,47 do 56,94 m2 – 2 lub 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Istnieje także możliwość połączenia mieszkań w jedno większe np. 4 pokojowe o powierzchni ok 98,48 m2. Do parterowych mieszkań przynależne będą ogródki. Dodatkowo oferujemy także możliwość zakupu komórki lokatorskiej. W kolejnym budynku A, znajdą Państwo oprócz mieszkań 2- i 3- pokojowych także kawalerki.

Wszystkie mieszkania są dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenie pod klucz w jednym z proponowanych przez nas pakietów.

Lokalizacja osiedla Nowe Żegrze daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe, plac zabaw, siłownia, sklepy , przedszkole oraz szkoła.

NOWE ŻEGRZE to miejsce dla ludzi z pomysłem na własną aktywność i realizowanie swoich pasji.

Termin realizacji inwestycji: budynek D - 30.01.2019 roku; bud. A – III kwartał 2019 r.

Dane kontaktowe:
Agrobex Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży mieszkań
Ul. Wojskowa 6/D10
60-792 Poznań
Tel.: (61) 84-64-060
e-mail: [email protected]
Sprawdź szczegóły

Nowe Żegrze

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.