Nowe Żegrze

Czytaj dalej

Nowe Żegrze

Na poznańskich Ratajach przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstaje osiedle wielorodzinne o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. Inwestycję będą tworzyć cztery budynki, gdzie znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne miejskie życie. Pierwszy z nich przy ul. Rzeczańskiej 15, jest już wybudowany. Znajdują się w nim 24 mieszkania o powierzchni od 42,47 do 56,94 m2 – 2 lub 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Do parterowych mieszkań przynależne są ogródki. W kolejnych budynkach A i B, znajdą Państwo łącznie 108 mieszkań, w tym mieszkania 2 i 3 pokojowe z przestronnymi balkonami lub tarasami wychodzącymi na ogródek

Wszystkie mieszkania są dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenie pod klucz w jednym z proponowanych przez nas pakietów.

Lokalizacja osiedla Nowe Żegrze daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe, plac zabaw, siłownia, sklepy , przedszkole oraz szkoła.

NOWE ŻEGRZE to miejsce dla ludzi z pomysłem na własną aktywność i realizowanie swoich pasji.

Termin realizacji inwestycji: budynek D - gotowy; bud. A i B – 31.07.2019 roku

Dane kontaktowe:
Agrobex Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży mieszkań
ul. Kochanowskiego 7 (parter)
60-845 Poznań
Tel.: (061) 84 64 060
e-mail: mieszkania@agrobex.pl
Sprawdź szczegóły

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.