Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Nowe Żegrze

Nowe Żegrze

Na poznańskich Ratajach przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej powstaje osiedle wielorodzinne o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. Inwestycję będą tworzyć cztery budynki, gdzie znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne miejskie życie. W pierwszym z nich przy ul. Byteńskiej znajdą się 24 mieszkania o powierzchni od 42,47 do 56,94 m2 – 2 lub 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Istnieje także możliwość połączenia mieszkań w jedno większe np. 4 pokojowe o powierzchni ok 98,48 m2. Do parterowych mieszkań przynależne będą ogródki. Dodatkowo oferujemy także możliwość zakupu komórki lokatorskiej. W kolejnych budynkach A i B, znajdą Państwo oprócz mieszkań 2- i 3- pokojowych także kawalerki, łącznie 108 mieszkań.

Wszystkie mieszkania są dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenie pod klucz w jednym z proponowanych przez nas pakietów.

Lokalizacja osiedla Nowe Żegrze daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe, plac zabaw, siłownia, sklepy , przedszkole oraz szkoła.

NOWE ŻEGRZE to miejsce dla ludzi z pomysłem na własną aktywność i realizowanie swoich pasji.

Termin realizacji inwestycji: budynek D - 30.01.2019 roku; bud. A i B – 31.07.2019 roku

Dane kontaktowe:
Agrobex Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży mieszkań
Ul. Wojskowa 6/D10
60-792 Poznań
Tel.: (061) 84 64 060
e-mail: mieszkania@agrobex.pl
Sprawdź szczegóły

plus.gloswielkopolski.pl

świąteczna obniżka o 50%

Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej na pół roku!

100,00 200,00

Wyjątkowa świąteczna okazja! Tylko do 27 grudnia prenumerata cyfrowa na pół roku kosztuje aż o połowę mniej. Skorzystaj i ciesz się pełnym dostępem!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.