Naturalnie na Dębcu

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany RED RHAPSODY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Naturalnie na Dębcu

Artykuł sponsorowany RED RHAPSODY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowe mieszkania, designerska wysoka zabudowa, otoczenie parku i zieleni – to właśnie ostatni etap osiedla Red Park na Zielonym Dębcu w Poznaniu, w którym oferowane są nowe mieszkania w zabudowie trzynastopiętrowej z możliwością zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej.

Red Park położony są w dogodnej lokalizacji – w południowej części miasta, skąd blisko na Wildę, Rataje, Luboń czy Świerczewo. W sąsiedztwie znajduje się Lasek Dębiecki i Galeria Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią, nowoczesnym placem zabaw, pizzerią). Na rynku nieruchomości w Poznaniu trudno znaleźć podobną inwestycję. Znakomicie zaplanowana infrastruktura, dobrze zagospodarowane części wspólne, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), a także bezpośredni dostęp do węzła autostrady A2 (Berlin-Warszawa) sprawia, że osiedle Red Park w Poznaniu i tutejsze mieszkania to doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, wygodę i opłacalność zakupu nieruchomości.

Red Park to pełen wybór bez kompromisów. Tu wybiera się dogodną lokalizację wśród zieleni z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury w bliskości i łatwym dojeździe do centrum (dostępna komunikacja miejska dzienna i nocna), bezpośredni dostęp do autostrady A2 (Berlin-Warszawa). W ofercie ostatniego etapu osiedla proponowany jest duży wybór mieszkań, atrakcyjny harmonogram płatności (20/80). Dostępne są także różnorodne, sezonowe promocje, jakie proponowane są przy zakupie mieszkań. Na miejscu, w biurze sprzedaży inwestycji można skorzystać z profesjonalnej i bezpłatnej usługi experta kredytowego z firmy Expander.

Proponowany jest komfortowy układ mieszkań, w wyborze od 2 do 4 pokoi, 34 m2 – 73 m2, w stanie deweloperskim z możliwością łączenia mieszkań lub ich przearanżowania.

Inwestycja Red Park etap IV znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. 28 Czerwca 1956 r., jest realizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o..

Inwestycja Red Park etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na II kw. 2021 roku terminem zakończenia budowy.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań. Budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

a.mroz@redpark.pl

Artykuł sponsorowany RED RHAPSODY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.